THE GIMBLE - INNOWACYJNY STABILIZATOR OBRAZU 3 GENERACJI
THE GIMBLE - INNOWACYJNY STABILIZATOR OBRAZU 3 GENERACJI
Kopiuj tekst

THE GIMBLE - INNOWACYJNY STABILIZATOR OBRAZU 3 GENERACJI

Platforma crowdfundingu udziałowego Beesfund.com ogłasza rozpoczęcie kampanii promującej emisję akcji spółki Advanced Cinema Robotic Systems Spółka Akcyjna (ACR Systems S.A.). Dzięki finansowaniu, które ACR Systems planuje pozyskać od inwestorów z pomocą Beesfund.com, spółka rozpocznie produkcję gimbala trzeciej generacji.  Będzie także budowała pozycję lidera na międzynarodowym rynku stabilizatorów kamer. Szczegóły kampanii promocyjnej dostępne są na stronie invest.acr-sys.com. 

ACR Systems to producent najbardziej zaawansowanych technologicznie stabilizatorów obrazu (gimbali) w Europie i jednocześnie jedna z wiodących firm w swojej branży. W ramach planowanej na invest.acr-sys.com emisji Spółka planuje pozyskać 400 tys. zł. W tym celu ACR Systems wyemituje 10000 akcji o wartości 40 zł każda. Akcjonariusze wraz z zakupem pakietów akcji mogą liczyć także na dodatkowe benefity. Jednym z nich jest The Gimble - pierwszy produkt trzeciej generacji gimbali ACR Systems przystosowany do pracy z lekkimi kamerami.
Gimbale ACR Systems (żyroskopowe trójosiowe stabilizatory kamer) dzięki swojej wszechstronności są wykorzystywane przez setki operatorów na całym świecie – w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Są stosowane w wysokobudżetowych produkcjach filmowych, a także podczas amatorskich produkcji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w gimbalu zapewnia on perfekcyjną stabilizację obrazu, bez względu na to czy operator kamery idzie, biegnie czy skacze. Gimbal ACR Systems jest na tyle wszechstronny, że może być używany przez filmowców, jako część specjalistycznych mocowań, także pod drony.

“Po latach intensywnych badań nad technologią oraz trendami panującymi w przemyśle filmowym skalowanie biznesu stało się dla nas wreszcie możliwe. Potrzebne były jeszcze dodatkowe środki finansowe, które zdecydowaliśmy się pozyskać od drobnych inwestorów poprzez crowdfunding udziałowy” - podkreśla CEO ACR Systems Piotr Chmielewski.

Pozyskiwanie finansowania poprzez crowdfunding jest ACR Systems dobrze znane. W 2013 roku dzięki akcji na serwisie Kickstarter firma mogła w ogóle wystartować. Zebrane ponad 1 mln zł umożliwiło wyprodukowanie 100 pierwszych gimbali. W 2015 roku wsparcie na rozwój przyszło od inwestora - SpeedUp. Kwota 1,5 mln zł pozwoliła im na stworzenie spójnego modelu biznesowego, ukończenie technologii oraz profesjonalną produkcję.

„Dzięki publicznej emisji akcji, z pozyskanych środków ACR Systems będzie mogła dokończyć projekt The Gimble i umocnić swoją pozycję na zagranicznych rynkach.”– podkreśla Arkadiusz Regiec, prezes Beesfund.com.

Każdy, kto chciałby zakupić akcje ACR Systems powinien zarejestrować się przez stronę invest.acr-sys.com, aby otrzymać powiadomienie o starcie sprzedaży.
----------------------------------------------------------
O Beesfund
Beesfund jest jedyną platformą w Europie Środkowo-Wschodniej, która współpracuje przy emisjach akcji Spółek Akcyjnych i Spółek Komandytowo-Akcyjnych. Po przeprowadzonej emisji pomaga także w procesie dalszego pozyskania kapitału na rozwój. Na swoim koncie mają udział w emisjach akcji takich podmiotów jak: Browar Inne Beczki, Migam.org, InPay, Towarzystwa Biznesowe, Faktorama, Cydrownia. Emisja akcji przy współpracy z  Beesfund niesie dla przedsiębiorcy szereg korzyści. Jest to przede wszystkim zbudowanie społeczności inwestorów wokół firmy oraz okazja do przeprowadzenia kampanii PR-owej i marketingowej. Przeprowadzenie emisji to także wycena wartości biznesu, która może przełożyć się na zainteresowanie potencjalnych inwestorów strategicznych. Z innej strony to też szansa dla pracowników firmy, aby stać się akcjonariuszami biznesu, w którym są zatrudnieni. Najważniejsze jednak jest to, że firmy mogą pozyskać kapitał w wysokości 100 tys. euro i przygotować się do debiutu spółki na Newconnect lub GPW.
Powyższy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i promocyjny a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego.
ACR_png.pngThe Beast Gimbal 1.jpgThe Beast Gimbal Sony FS7 and Bright Tangerine in US.JPGThe Beast Gimbal 2.jpgThe Beast Gimbal and RED camera 2 in Poland.jpgThe Beast Gimbal and RED camera.JPGThe Beast Gimbal 3.jpgThe Beast Gimbal 4.jpgThe Beast Gimbal 5.jpg
ACR_png.png
The Beast Gimbal 4.jpg
The Beast Gimbal 2.jpg
The Beast Gimbal 3.jpg
The Beast Gimbal 1.jpg
The Beast Gimbal and RED camera 2 in Poland.jpg
The Beast Gimbal 5.jpg
The Beast Gimbal and RED camera.JPG
The Beast Gimbal Sony FS7 and Bright Tangerine in US.JPG
Powiązane artykuły
PRODUCENT SERA ROZWINIE BIZNES DZIĘKI CROWDFUNDINGOWI!

Polskie mleczarnie to fenomen. Z powodzeniem poradziły sobie z rosyjskim embargo, odważnie konkurują na rodzimym rynku z zagranicznymi gigantami i z sukcesem eksportują produkty na cały świat. Dodatkowo sprzyjają im światowe trendy oraz wzrost popytu na sery*. Mimo to niewielu graczy decyduje się wyjść na rynek z ofertą dla inwestorów. Na taki krok zdecydowała się Stara Mleczarnia S.A. - producent ekologicznych serów. Korzystając ze sprzyjającej koniunktury i możliwości jakie daje crowdfunding udziałowy, spółka chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu  blisko 400 tysięcy złotych na rozwój.
TEN SER ŚMIERDZI DOBRYM BIZNESEM!

Polskie mleczarnie to fenomen. Z powodzeniem poradziły sobie z rosyjskim embargo, odważnie konkurują na rodzimym rynku z zagranicznymi gigantami i z sukcesem eksportują produkty na cały świat. Dodatkowo sprzyjają im światowe trendy oraz wzrost popytu na sery*. Mimo to niewielu graczy decyduje się wyjść na rynek z ofertą dla inwestorów. Na taki krok zdecydowała się Stara Mleczarnia S.A. - producent ekologicznych serów. Korzystając ze sprzyjającej koniunktury i możliwości jakie daje crowdfunding udziałowy, spółka chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu  blisko 400 tysięcy złotych na rozwój.
CITY INSPIRE INSPIRUJE INWESTORÓW

City Inspire S.A., twórcy wirtualnych przewodników turystycznych, z których korzysta ponad 400 obiektów hotelowych na świecie planują wejść na warszawski parkiet giełdowy NewConnect i zostać liderem w obszarze e-turystyki.  Właściciele wierzą, że właściwa droga do osiągnięcia tego celu to crowdfunding udziałowy. 14 listopada spółka rozpoczęła emisję akcji we współpracy z platformą Beesfund.com
AKCJE W RYTMIE DISCO:VR

Funkcjonujący od 2016 roku Disco:VR zrealizuje swój plan bycia największym centrum wirtualnej rozrywki w Europie przy wsparciu akcjonariatu społecznościowego. Od 27 lipca rusza sprzedaż akcji firmy. Do upowszechniania wirtualnej rzeczywistości może się dołożyć każdy fan tej rozrywki. Wystarczy zainwestować 50 zł w akcję firmy i stać się jej współwłaścicielem. Pozyskany ze sprzedaży akcji kapitał przeznaczony będzie m.in. na rozwój kolejnych salonów, technologii do gry w świecie VR i co najważniejsze na rozwoju wirtualnych dyscyplin sportowych.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.