THE GIMBLE - INNOWACYJNY STABILIZATOR OBRAZU 3 GENERACJI

THE GIMBLE - INNOWACYJNY STABILIZATOR OBRAZU 3 GENERACJI

Opublikowany

Platforma crowdfundingu udziałowego Beesfund.com ogłasza rozpoczęcie kampanii promującej emisję akcji spółki Advanced Cinema Robotic Systems Spółka Akcyjna (ACR Systems S.A.). Dzięki finansowaniu, które ACR Systems planuje pozyskać od inwestorów z pomocą Beesfund.com, spółka rozpocznie produkcję gimbala trzeciej generacji.  Będzie także budowała pozycję lidera na międzynarodowym rynku stabilizatorów kamer. Szczegóły kampanii promocyjnej dostępne są na stronie invest.acr-sys.com. 

ACR Systems to producent najbardziej zaawansowanych technologicznie stabilizatorów obrazu (gimbali) w Europie i jednocześnie jedna z wiodących firm w swojej branży. W ramach planowanej na invest.acr-sys.com emisji Spółka planuje pozyskać 400 tys. zł. W tym celu ACR Systems wyemituje 10000 akcji o wartości 40 zł każda. Akcjonariusze wraz z zakupem pakietów akcji mogą liczyć także na dodatkowe benefity. Jednym z nich jest The Gimble - pierwszy produkt trzeciej generacji gimbali ACR Systems przystosowany do pracy z lekkimi kamerami.
Gimbale ACR Systems (żyroskopowe trójosiowe stabilizatory kamer) dzięki swojej wszechstronności są wykorzystywane przez setki operatorów na całym świecie – w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Są stosowane w wysokobudżetowych produkcjach filmowych, a także podczas amatorskich produkcji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w gimbalu zapewnia on perfekcyjną stabilizację obrazu, bez względu na to czy operator kamery idzie, biegnie czy skacze. Gimbal ACR Systems jest na tyle wszechstronny, że może być używany przez filmowców, jako część specjalistycznych mocowań, także pod drony.

“Po latach intensywnych badań nad technologią oraz trendami panującymi w przemyśle filmowym skalowanie biznesu stało się dla nas wreszcie możliwe. Potrzebne były jeszcze dodatkowe środki finansowe, które zdecydowaliśmy się pozyskać od drobnych inwestorów poprzez crowdfunding udziałowy” - podkreśla CEO ACR Systems Piotr Chmielewski.

Pozyskiwanie finansowania poprzez crowdfunding jest ACR Systems dobrze znane. W 2013 roku dzięki akcji na serwisie Kickstarter firma mogła w ogóle wystartować. Zebrane ponad 1 mln zł umożliwiło wyprodukowanie 100 pierwszych gimbali. W 2015 roku wsparcie na rozwój przyszło od inwestora - SpeedUp. Kwota 1,5 mln zł pozwoliła im na stworzenie spójnego modelu biznesowego, ukończenie technologii oraz profesjonalną produkcję.

„Dzięki publicznej emisji akcji, z pozyskanych środków ACR Systems będzie mogła dokończyć projekt The Gimble i umocnić swoją pozycję na zagranicznych rynkach.”– podkreśla Arkadiusz Regiec, prezes Beesfund.com.

Każdy, kto chciałby zakupić akcje ACR Systems powinien zarejestrować się przez stronę invest.acr-sys.com, aby otrzymać powiadomienie o starcie sprzedaży.
----------------------------------------------------------
O Beesfund
Beesfund jest jedyną platformą w Europie Środkowo-Wschodniej, która współpracuje przy emisjach akcji Spółek Akcyjnych i Spółek Komandytowo-Akcyjnych. Po przeprowadzonej emisji pomaga także w procesie dalszego pozyskania kapitału na rozwój. Na swoim koncie mają udział w emisjach akcji takich podmiotów jak: Browar Inne Beczki, Migam.org, InPay, Towarzystwa Biznesowe, Faktorama, Cydrownia. Emisja akcji przy współpracy z  Beesfund niesie dla przedsiębiorcy szereg korzyści. Jest to przede wszystkim zbudowanie społeczności inwestorów wokół firmy oraz okazja do przeprowadzenia kampanii PR-owej i marketingowej. Przeprowadzenie emisji to także wycena wartości biznesu, która może przełożyć się na zainteresowanie potencjalnych inwestorów strategicznych. Z innej strony to też szansa dla pracowników firmy, aby stać się akcjonariuszami biznesu, w którym są zatrudnieni. Najważniejsze jednak jest to, że firmy mogą pozyskać kapitał w wysokości 100 tys. euro i przygotować się do debiutu spółki na Newconnect lub GPW.
Powyższy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i promocyjny a rodzaj oferty publicznej nie wymaga udostępnienia prospektu emisyjnego ani memorandum informacyjnego.
ACR_png.pngThe Beast Gimbal 1.jpgThe Beast Gimbal Sony FS7 and Bright Tangerine in US.JPGThe Beast Gimbal 2.jpgThe Beast Gimbal and RED camera 2 in Poland.jpgThe Beast Gimbal and RED camera.JPGThe Beast Gimbal 3.jpgThe Beast Gimbal 4.jpgThe Beast Gimbal 5.jpg
ACR_png.png
The Beast Gimbal 4.jpg
The Beast Gimbal 2.jpg
The Beast Gimbal 3.jpg
The Beast Gimbal 1.jpg
The Beast Gimbal and RED camera 2 in Poland.jpg
The Beast Gimbal 5.jpg
The Beast Gimbal and RED camera.JPG
The Beast Gimbal Sony FS7 and Bright Tangerine in US.JPG

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
CITY INSPIRE INSPIRUJE INWESTORÓW

temu

City Inspire S.A., twórcy wirtualnych przewodników turystycznych, z których korzysta ponad 400 obiektów hotelowych na świecie planują wejść na warszawski parkiet giełdowy NewConnect i zostać liderem w obszarze e-turystyki.  Właściciele wierzą, że właściwa droga do osiągnięcia tego celu to crowdfunding udziałowy. 14 listopada spółka rozpoczęła emisję akcji we współpracy z platformą Beesfund.com
AKCJE W RYTMIE DISCO:VR

temu

Funkcjonujący od 2016 roku Disco:VR zrealizuje swój plan bycia największym centrum wirtualnej rozrywki w Europie przy wsparciu akcjonariatu społecznościowego. Od 27 lipca rusza sprzedaż akcji firmy. Do upowszechniania wirtualnej rzeczywistości może się dołożyć każdy fan tej rozrywki. Wystarczy zainwestować 50 zł w akcję firmy i stać się jej współwłaścicielem. Pozyskany ze sprzedaży akcji kapitał przeznaczony będzie m.in. na rozwój kolejnych salonów, technologii do gry w świecie VR i co najważniejsze na rozwoju wirtualnych dyscyplin sportowych.
GPW otwiera się na startupy – tworzy Akcelerator wspólnie z platformą Beesfund

temu

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Beesfund S.A. - największa polska platforma equity crowdfundingowa, podpisały porozumienie o współpracy.       Na jego mocy powstanie Akcelerator, który ułatwi networking z całym ekosystemem startupowym i będzie budował zainteresowanie startupami wśród spółek giełdowych
TO NAPRAWDĘ DZIAŁA – MIGAM WRACA NA PLATFORMĘ BEESFUND.COM PO SUKCESIE PIERWSZEJ RUNDY FINANSOWANIA SPOŁECZNOŚCIOWEGO

temu

Ponad 300 tys. zł zebrane podczas pierwszej emisji akcji i gotowość do zebrania kolejnych 400 tys. zł. Ich pomysł i chęć eliminowania barier komunikacyjnych w kontakcie z Głuchymi przekonały społeczność inwestorów Beesfund.com. Teraz wracają, aby wspólnie pomagać dalej. Migam.org zamierza pozyskać kolejne środki na rozwój dzięki sprawdzonemu modelowi finansowania, którym jest crowdfunding udziałowy.

Remarkable Ones dla infoShare

Fundacja infoShare wybrała Remarkable Ones do prowadzenia biura prasowego tegorocznej edycji konferencji, odbywającej się 17-19 maja w Gdańsku. Fundacja i Agencja planują duże zmiany w obszarze obsługi mediów podczas wydarzenia.