Remarkable Ones dla infoShare

Warszawa 24/01/2017

Remarkable Ones dla infoShare

Opublikowany

Fundacja infoShare wybrała Remarkable Ones do prowadzenia biura prasowego tegorocznej edycji konferencji, odbywającej się 17-19 maja w Gdańsku. Fundacja i Agencja planują duże zmiany w obszarze obsługi mediów podczas wydarzenia.

Remarkable Ones oraz fundacja infoShare właśnie podpisały umowę o współpracy przy tegorocznej edycji infoShare. Agencja w ramach współpracy nie tylko poprowadzi biuro prasowe konferencji, będzie także odpowiadała za pozyskanie patronów medialnych. Ponadto po ustaleniach z Fundacją, Agencja planuje usprawnić współpracę z mediami podczas wydarzenia.

Chcielibyśmy ułatwić dziennikarzom dotarcie do speakerów zaproszonych na konferencję. Planujemy także wesprzeć startupy, które wezmą udział w konkursie i pomóc im w dotarciu do dziennikarzy potencjalnie zainteresowanych ich innowacyjnymi projektami. – przekonuje Magdalena Grabala, COO Remarkable Ones.

Pomysły na usprawnienie działań media relations dla najbliższego infoShare Remarkable Ones czerpało z rozwiązań stosowanych podczas międzynarodowych konferencji, docenianych przez dziennikarzy i blogerów.

Jesteśmy największą konferencją technologiczną i startupową w Centralnej i Wschodniej Europie. W kwestii organizacji spełniamy międzynarodowe standardy. Mamy nadzieję, że współpraca z Remarkable Ones będzie równie udana w obszarze obsługi mediów. – podkreśla Grzegorz Borowski, CEO infoShare.

---------------------------------------------
O infoShare. Największe wydarzenie technologiczne i starup’owe w Środkowo-Wschodniej Europie.  Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
O Remarkable Ones. Agencja dedykuje swoje usługi wyłącznie firmom z obszaru innowacyjnych technologii w tym także startup'om. Skupia się na najbardziej poszukiwanej przez innowacyjne firmy technologiczne usłudze - skutecznym przygotowaniu i dystrybucji informacji prasowej do mediów i blogerów. Nie stroni jednak od kompleksowej obsługi klientów oraz prowadzenia szkoleń medialnych czy warsztatów strategicznych. Z jej usług skorzystało dotąd kilka liczących się firm: Beesfund.com, Brainly, Immersion, SaasGenius, MyRendi itd.
GrzegorzBorowski.jpgMagdalena Grabala.jpginfoShare.jpgRemarkableOnes1.jpginfoshare_logo_RGB_800px.jpgRemarkable.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
infoShare 2018 - do kogo popłyną ponad 4 miliony złotych od europejskich inwestorów

temu

6 000  uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do  rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.
infoShare 2017 w liczbach

temu

Organizatorzy tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tamaty sprowadziły do Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

Właśnie dziś na infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.

Ponad 20 mln polskich internautów kupuje online - Badanie PayU i XTB „Postawy Polaków wobec finansów i technologii internetowych”

Niezależnie od różnic w podejściu do pożyczania pieniędzy i wybieranych form płatności, Polacy zgodnie deklarują, że kontrolują stan swoich finansów. Mimo to jedynie 1/3 Polaków, którzy oszczędzają, udaje się odłożyć jakąś kwotę regularnie. Najchętniej pożyczamy pieniądze od bliskich, a za najwygodniejsze metody płatności uważamy e-przelew lub przelew przez bankowość internetową.