Remarkable Ones dla infoShare
Remarkable Ones dla infoShare
Kopiuj tekst

Warszawa 24/01/2017

Remarkable Ones dla infoShare

Fundacja infoShare wybrała Remarkable Ones do prowadzenia biura prasowego tegorocznej edycji konferencji, odbywającej się 17-19 maja w Gdańsku. Fundacja i Agencja planują duże zmiany w obszarze obsługi mediów podczas wydarzenia.

Remarkable Ones oraz fundacja infoShare właśnie podpisały umowę o współpracy przy tegorocznej edycji infoShare. Agencja w ramach współpracy nie tylko poprowadzi biuro prasowe konferencji, będzie także odpowiadała za pozyskanie patronów medialnych. Ponadto po ustaleniach z Fundacją, Agencja planuje usprawnić współpracę z mediami podczas wydarzenia.

Chcielibyśmy ułatwić dziennikarzom dotarcie do speakerów zaproszonych na konferencję. Planujemy także wesprzeć startupy, które wezmą udział w konkursie i pomóc im w dotarciu do dziennikarzy potencjalnie zainteresowanych ich innowacyjnymi projektami. – przekonuje Magdalena Grabala, COO Remarkable Ones.

Pomysły na usprawnienie działań media relations dla najbliższego infoShare Remarkable Ones czerpało z rozwiązań stosowanych podczas międzynarodowych konferencji, docenianych przez dziennikarzy i blogerów.

Jesteśmy największą konferencją technologiczną i startupową w Centralnej i Wschodniej Europie. W kwestii organizacji spełniamy międzynarodowe standardy. Mamy nadzieję, że współpraca z Remarkable Ones będzie równie udana w obszarze obsługi mediów. – podkreśla Grzegorz Borowski, CEO infoShare.

---------------------------------------------
O infoShare. Największe wydarzenie technologiczne i starup’owe w Środkowo-Wschodniej Europie.  Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
O Remarkable Ones. Agencja dedykuje swoje usługi wyłącznie firmom z obszaru innowacyjnych technologii w tym także startup'om. Skupia się na najbardziej poszukiwanej przez innowacyjne firmy technologiczne usłudze - skutecznym przygotowaniu i dystrybucji informacji prasowej do mediów i blogerów. Nie stroni jednak od kompleksowej obsługi klientów oraz prowadzenia szkoleń medialnych czy warsztatów strategicznych. Z jej usług skorzystało dotąd kilka liczących się firm: Beesfund.com, Brainly, Immersion, SaasGenius, MyRendi itd.
GrzegorzBorowski.jpgMagdalena Grabala.jpginfoShare.jpgRemarkableOnes1.jpginfoshare_logo_RGB_800px.jpgRemarkable.png
Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.