THE GIMBLE - GIMBAL 3 GENERACJI OD ACR SYSTEMS DOFINANSOWANY PRZEZ INWESTORÓW Z BEESFUND.COM

THE GIMBLE - GIMBAL 3 GENERACJI OD ACR SYSTEMS DOFINANSOWANY PRZEZ INWESTORÓW Z BEESFUND.COM

Opublikowany

Advanced Cinema Robotic Systems Spółka Akcyjna (ACR Systems S.A.) zamierza pozyskać 400 tys. zł na rozwój, w tym produkcję innowacyjnego stabilizatora kamer 3 generacji - The Gimble. Finansowanie mogą zapewnić entuzjaści rozwiązań technologicznych, którzy dobrze znają gimbale marki ACR Systems, ale także drobni inwestorzy, którzy w zamian za wsparcie finansowe otrzymają akcje spółki i tym samym udziały w przyszłych zyskach. Sprzedaż akcji odbywa się na zasadach crowdfundingu udziałowego i przy wsparciu inwestorów z platformy Beesfund.com. Akcje ACR Systems S.A. dostępne są na stronie invest.acr-sys.com.

ACR Systems S.A. to producent zaawansowanych technologicznie żyroskopowych trójosiowych stabilizatorów kamer (gimbali) w Europie i jednocześnie jedna z wiodących firm w swojej branży. Gimbale ACR Systems dzięki swojej wszechstronności są wykorzystywane przez setki operatorów na całym świecie – w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Są stosowane w wysokobudżetowych produkcjach filmowych, a także podczas amatorskich produkcji. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w gimbalu zapewnia on perfekcyjną stabilizację obrazu, bez względu na to czy operator kamery idzie, biegnie czy skacze. Gimbal ACR Systems jest na tyle wszechstronny, że może być używany przez filmowców, w różnych konfiguracjach, także pod drony.

Po latach intensywnych badań nad technologią oraz trendami panującymi w przemyśle filmowym skalowanie biznesu stało się dla nas wreszcie możliwe. Potrzebne były jeszcze dodatkowe środki finansowe, które zdecydowaliśmy się pozyskać od drobnych inwestorów poprzez crowdfunding udziałowy - podkreśla CEO ACR Systems Piotr Chmielewski.

W ramach akcji na invest.acr-sys.com Spółka planuje pozyskać 400 tys. zł. W tym celu ACR Systems wyemitowała 10 000 akcji o wartości 40 zł każda. Akcjonariusze wraz z zakupem pakietów akcji mogą liczyć także na dodatkowe benefity. Jednym z nich jest The Gimble - pierwszy produkt 3 generacji gimbali ACR Systems przystosowany do pracy z lekkimi kamerami.
Pozyskiwanie finansowania poprzez crowdfunding jest ACR Systems dobrze znane. W 2013 roku dzięki akcji na serwisie Kickstarter firma mogła w ogóle wystartować. Zebrane ponad 1 mln zł umożliwiło wyprodukowanie 100 pierwszych gimbali. W 2015 roku wsparcie na rozwój przyszło od inwestora - SpeedUp Venture Capital Group. Kwota 1,5 mln zł pozwoliła im na stworzenie spójnego modelu biznesowego, ukończenie technologii oraz uruchomienie profesjonalnej produkcji.

Dzięki publicznej emisji akcji, z pozyskanych środków ACR Systems będzie mogła dokończyć projekt The Gimble i umocnić swoją pozycję na zagranicznych rynkach – podkreśla Arkadiusz Regiec, prezes Beesfund.com.

------------------------------------------------------------
O Beesfund
Beesfund jest jedyną platformą w Europie Środkowo-Wschodniej, która współpracuje przy emisjach akcji  Spółek Akcyjnych i Spółek Komandytowo-Akcyjnych. Po przeprowadzonej emisji pomaga także w procesie dalszego pozyskania kapitału na rozwój. Na swoim koncie mają emisje dla takich podmiotów jak: Browar Inne Beczki, Migam.org, InPay, Towarzystwa Biznesowe, Faktorama, Cydrownia.Publiczna emisja akcji niesie dla przedsiębiorcy szereg korzyści. Jest to przede wszystkim zbudowanie społeczności inwestorów wokół firmy oraz okazja do przeprowadzenia kampanii PR-owej i marketingowej. Przeprowadzenie emisji to także wycena wartości biznesu, która może przełożyć się na zainteresowanie potencjalnych inwestorów strategicznych. Z innej strony to też szansa dla pracowników firmy, aby stać się akcjonariuszami biznesu, w którym są zatrudnieni. Najważniejsze jednak jest to, że firmy mogą pozyskać kapitał w wysokości 100 tys. euro i przygotować się do debiutu spółki na Newconnect lub GPW.
co-to-jest-gimbal.gifw-czym-1.jpgw-czym-2.jpgw-czym-3.jpgf-nagroda-miniatura.jpgThe Beast Gimbal Sony FS7 and Bright Tangerine in US.JPGThe Beast Gimbal and RED camera.JPGThe Beast Gimbal 5.jpgThe Beast Gimbal and RED camera 2 in Poland.jpgThe Beast Gimbal 1.jpgThe Beast Gimbal 3.jpgThe Beast Gimbal 2.jpgThe Beast Gimbal 4.jpgbackground-under-vimeo-ver2.jpgw-nagroda-gimbal.jpgf-nagroda-gimble.jpgportoflio.pnglogo_huge.pngACR.jpgw-kim-speedup.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
CITY INSPIRE INSPIRUJE INWESTORÓW

temu

City Inspire S.A., twórcy wirtualnych przewodników turystycznych, z których korzysta ponad 400 obiektów hotelowych na świecie planują wejść na warszawski parkiet giełdowy NewConnect i zostać liderem w obszarze e-turystyki.  Właściciele wierzą, że właściwa droga do osiągnięcia tego celu to crowdfunding udziałowy. 14 listopada spółka rozpoczęła emisję akcji we współpracy z platformą Beesfund.com
AKCJE W RYTMIE DISCO:VR

temu

Funkcjonujący od 2016 roku Disco:VR zrealizuje swój plan bycia największym centrum wirtualnej rozrywki w Europie przy wsparciu akcjonariatu społecznościowego. Od 27 lipca rusza sprzedaż akcji firmy. Do upowszechniania wirtualnej rzeczywistości może się dołożyć każdy fan tej rozrywki. Wystarczy zainwestować 50 zł w akcję firmy i stać się jej współwłaścicielem. Pozyskany ze sprzedaży akcji kapitał przeznaczony będzie m.in. na rozwój kolejnych salonów, technologii do gry w świecie VR i co najważniejsze na rozwoju wirtualnych dyscyplin sportowych.
GPW otwiera się na startupy – tworzy Akcelerator wspólnie z platformą Beesfund

temu

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Beesfund S.A. - największa polska platforma equity crowdfundingowa, podpisały porozumienie o współpracy.       Na jego mocy powstanie Akcelerator, który ułatwi networking z całym ekosystemem startupowym i będzie budował zainteresowanie startupami wśród spółek giełdowych
TO NAPRAWDĘ DZIAŁA – MIGAM WRACA NA PLATFORMĘ BEESFUND.COM PO SUKCESIE PIERWSZEJ RUNDY FINANSOWANIA SPOŁECZNOŚCIOWEGO

temu

Ponad 300 tys. zł zebrane podczas pierwszej emisji akcji i gotowość do zebrania kolejnych 400 tys. zł. Ich pomysł i chęć eliminowania barier komunikacyjnych w kontakcie z Głuchymi przekonały społeczność inwestorów Beesfund.com. Teraz wracają, aby wspólnie pomagać dalej. Migam.org zamierza pozyskać kolejne środki na rozwój dzięki sprawdzonemu modelowi finansowania, którym jest crowdfunding udziałowy.

Irlandia w obliczu Brexitu zacieśnia współpracę gospodarczą z Polską

Jesteśmy gotowi, aby wesprzeć polskie i irlandzkie firmy w realizacji wspólnych przedsięwzięć biznesowych – zadeklarował Premier Irlandii Enda Kenny podczas Irish Polish Innovation Forum odbywającego się dziś w Warszawie. Irlandia w obliczu Brexitu podkreśla rosnącą rolę współpracy gospodarczej z Polską.