INFOSHARE 2017 - OBECNOŚĆ MARKETERÓW OBOWIĄZKOWA - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI
INFOSHARE 2017 - OBECNOŚĆ MARKETERÓW OBOWIĄZKOWA - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI
Kopiuj tekst

Warszawa 16/02/2017

INFOSHARE 2017 - OBECNOŚĆ MARKETERÓW OBOWIĄZKOWA - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI

Sujan Patel, Don Dodge, Mark Schaefer to jedni z wielu ekspertów 11 edycji infoShare, którzy zapowiedzieli swoją obecność. Od 17 do 19 maja na terenie Amber Expo w Gdańsku będą dzielić się wiedzą z uczestnikami konferencji podczas wystąpień na dedykowanej scenie oraz na zamkniętych warsztatach.

Po raz pierwszy organizatorzy infoShare postanowili rozszerzyć zakres wiedzy technologicznej dostępnej podczas wydarzenia o zagadnienia marketingowe. Na uczestników czeka praktyczna wiedza i rozwiązania z całego świata, które przekażą m.in. Sujan Patel, Don Dodge, Mark Schaefer, Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska, Maciej Budzich itd.

„W ostatnich latach obserwowaliśmy bardzo duże zainteresowanie wystąpieniami i warsztatami prowadzonymi przez specjalistów w dziedzinie marketingu, SM czy PRu. Postanowiliśmy więc stworzyć nową scenę dedykowaną stricte tym tematom.” twierdzi Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare.

Z myślą o specjalistach od marketingu zaplanowano szereg wydarzeń.
  • Dedykowana scena - Marketing. Będzie ona miejscem spotkań międzynarodowych ekspertów. Każdy z zaproszonych speakerów przez godzinę będzie prezentował najnowsze trendy, narzędzia marketingowe a także analizował casy prowadzonych przez siebie działań.
  • Całość wystąpień dedykowanych marketerom uzupełniają specjalistyczne warsztaty. Formuła warsztatów to 3,5 godzinne sesje lub całodniowe szkolenia.
  • Czekają też na nich liczne okazje do networkingu i integracji. Great Networking Party z koncertem na żywo, Before i Afterparty w sopockim Atelier spotkanie na statku infoShare on the Boat.
Poza sceną i warsztatami dla marketerów organizatorzy zapowiadają także scenę dedykowaną zagadnieniom programistycznym – Tech oraz Tech Plus, biznesowym –  Inspire oraz startup’owym – Startup. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli przyjrzeć się także najnowszym rozwiązaniom technologicznym prezentowanym przez wystawców w hali Expo.
Dostęp do wszystkich wydarzeń podczas tegorocznego infoShare zapewnią odpowiednie wejściówki: darmowa Basic Pass, Standard Pass, Executive Pass, Investor Pass, Startup pass. Rejestracja jest już otwarta na stronie organizatora.  
Więcej informacji na temat infoShare dostępnych jest na stronie https://infoshare.pl
----------------------------------------------------------------
O infoShare
Największa konferencja technologiczna i starupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.  Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
GrzegorzBorowski.jpginfoShare.jpginfoshare_logo_RGB_800px.jpg
Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.