INFOSHARE 2017 - SPOTKANIE WIEDZY I BIZNESU - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI
INFOSHARE 2017 - SPOTKANIE WIEDZY I BIZNESU - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI
Kopiuj tekst

Warszawa 16/02/2017

INFOSHARE 2017 - SPOTKANIE WIEDZY I BIZNESU - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI

Wiedza na temat biznesu, innowacji, marketingu i programowania, przestrzeń dedykowana spotkaniom biznesowym, dostęp do rozwiązań technologicznych ponad 200 startupów z kraju i zagranicy oraz liczne imprezy integracyjne. To wszystko czeka na uczestników 11 edycji infoShare, od 17 do 19 maja w Gdańsku.

Podczas tegorocznej konferencji infoShare, okazji do dzielenia się wiedzą będzie aż nadto. Na jednej z głównych scen – Inspire – kluczowi speakerzy będą mówić o międzynarodowych trendach w technologii, zarządzaniu, innowacjach oraz przemyśle 4.0. Inne aspekty dotyczące innowacji będą omawiane na pozostałych 4 scenach: Marketing, Tech, Tech Plus, oraz Startup. Wystąpienia na scenach uzupełniają specjalistyczne warsztaty i szkolenia. Organizatorzy stale poszerzają listę speakerów. Docelowo powinna ona zawierać ponad 120 nazwisk ekspertów z kraju i zagranicy, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach.

„Celujemy w silne marki i rozpoznawalne nazwiska, ale przede wszystkim w profesjonalistów, którzy mają unikalną wiedzę do zaprezentowania. Przygotowujemy też warsztaty, żeby nasi uczestnicy mogli zobaczyć jak tę wiedzę wykorzystać.” - wyjaśnia Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare – organizatora konferencji.

Inwestorzy i przedstawiciele korporacji będą mieli okazję także do licznych spotkań networkingowych.
 • Sesje speed datingu z wyselekcjonowanymi startupami. W skutecznym łączeniu inwestorów i startupów pomoże specjalnie na tę okazję zaprojektowane narzędzie. Każdy inwestor i startup będzie mógł samodzielnie wybrać najlepszych kandydatów do rozmowy w oparciu o predefiniowane kryteria wyszukiwania.
 • Spotkania corporate matchmaking. Przestrzeń do rozmów pomiędzy korporacjami i dużymi przedsiębiorstwami a dojrzałymi startupami w obszarze trzech dziedzin: IoE, digital health oraz fintech zapewni specjalnie wydzielona strefa. W oparciu o predefiniowane kryteria oraz pitch decks firmy wybiorą startupy, z którymi podejmą rozmowy.
 • Meetup VC to zamknięte spotkanie, dedykowane inwestorom obecnym na infoShare. Jego głównym celem będzie biznesowy networking oraz budowanie społeczności wśród przedstawicieli funduszy zainteresowanych inwestowaniem w startupy i poszukujących biznesowych jednorożców. Partnerami spotkania są Innovation Nest, SpeedUp Venture Capital Group i Google Campus Warsaw.
 • Leaders Event to ekskluzywne zamknięte spotkanie przeznaczone dla przedstawicieli świata biznesu organizowane we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza. Łączy prelekcje, dyskusje i moderowany networking. Tegoroczny temat przewodni opiera się na współpracy między korporacjami i startupami w poszukiwaniu innowacji.  
  Uczestnicy Leaders Event wysłuchają:
  - prelekcji Hampusa Jakobssona, jednego z najbardziej wpływowych skandynawskich angel inwestorów
  - firechata z udziałem Paula Morrisa londyńskiego weterana CVC i Mariusza Jarzębowskiego konsultanta z bogatym doświadczeniem w branżach high-tech
  - panelu dyskusyjnego z udziałem min. KGHM Cuprum, Thomson Reuters i Coca-Cola

  Następnie odbędzie się moderowana sesja grywalizowanego networkingu z nagrodami. Po lunchu natomiast organizatorzy zapraszają na 2 unikalne warsztaty:
  - “How Any Organization Can Create a Workforce that is Engaged, Aligned, Empowered and On Fire” (May 18th, 14.00) w wykonaniu Grega Slamowitza, autora książki “Flip the pyramid”
  - “Agile IT contracts” (May 18th, 16.00) w wykonaniu Łukasza Węgrzyna z Koalicji na Rzecz Polskich Innowacji.
 • W specjalnej strefie VIP wybrani goście będą mogli zjeść lunch, porozmawiać ze znajomymi lub kontynuować networking.
 • Leaders Boat Race to ekskluzywne, zamknięte wydarzenie networkingowe. Podczas podróży po Zatoce Gdańskiej na pokładzie dwóch galeonów goście będą mieli okazję w spokoju kontynuować wspólne rozmowy rozpoczęte przy okazji innych wydarzeń.
Inwestorzy będą mieli także okazję przyjrzeć się startupom zakwalifikowanym do półfinału w konkursie infoShare Startup Contest. Wystąpienia półfinalistów będzie można zobaczyć na scenie Startup. Startuperzy zaprezentują się także w hali Expo. Ponad 200 firm pokaże produkty i rozwiązania na różnym etapie rozwoju.
Dla osób, które przy okazji infoShare 2017 liczą także na integrację i dobrą zabawę czekają m.in. Great Networking Party z koncertem na żywo, Before i Afterparty w sopockim Atelier lub poranne Beach Running.
Dostęp do wszystkich wydarzeń podczas tegorocznego infoShare zapewnią odpowiednie wejściówki: darmowa Basic Pass, Standard Pass, Executive Pass, Investor Pass, Startup pass. Rejestracja jest już otwarta na stronie organizatora. 
Więcej informacji na temat infoShare dostępnych jest na stronie https://infoshare.pl/
----------------------------------------------------------------
O infoShare
Największa konferencja technologiczna i starupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.  Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
GrzegorzBorowski.jpginfoShare.jpginfoshare_logo_RGB_800px.jpg
Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.