INFOSHARE 2017 - SPOTKANIE WIEDZY I BIZNESU - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI

Warszawa 16/02/2017

INFOSHARE 2017 - SPOTKANIE WIEDZY I BIZNESU - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI

Opublikowany

Wiedza na temat biznesu, innowacji, marketingu i programowania, przestrzeń dedykowana spotkaniom biznesowym, dostęp do rozwiązań technologicznych ponad 200 startupów z kraju i zagranicy oraz liczne imprezy integracyjne. To wszystko czeka na uczestników 11 edycji infoShare, od 17 do 19 maja w Gdańsku.

Podczas tegorocznej konferencji infoShare, okazji do dzielenia się wiedzą będzie aż nadto. Na jednej z głównych scen – Inspire – kluczowi speakerzy będą mówić o międzynarodowych trendach w technologii, zarządzaniu, innowacjach oraz przemyśle 4.0. Inne aspekty dotyczące innowacji będą omawiane na pozostałych 4 scenach: Marketing, Tech, Tech Plus, oraz Startup. Wystąpienia na scenach uzupełniają specjalistyczne warsztaty i szkolenia. Organizatorzy stale poszerzają listę speakerów. Docelowo powinna ona zawierać ponad 120 nazwisk ekspertów z kraju i zagranicy, podobnie jak miało to miejsce w ubiegłych latach.

„Celujemy w silne marki i rozpoznawalne nazwiska, ale przede wszystkim w profesjonalistów, którzy mają unikalną wiedzę do zaprezentowania. Przygotowujemy też warsztaty, żeby nasi uczestnicy mogli zobaczyć jak tę wiedzę wykorzystać.” - wyjaśnia Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare – organizatora konferencji.

Inwestorzy i przedstawiciele korporacji będą mieli okazję także do licznych spotkań networkingowych.
 • Sesje speed datingu z wyselekcjonowanymi startupami. W skutecznym łączeniu inwestorów i startupów pomoże specjalnie na tę okazję zaprojektowane narzędzie. Każdy inwestor i startup będzie mógł samodzielnie wybrać najlepszych kandydatów do rozmowy w oparciu o predefiniowane kryteria wyszukiwania.
 • Spotkania corporate matchmaking. Przestrzeń do rozmów pomiędzy korporacjami i dużymi przedsiębiorstwami a dojrzałymi startupami w obszarze trzech dziedzin: IoE, digital health oraz fintech zapewni specjalnie wydzielona strefa. W oparciu o predefiniowane kryteria oraz pitch decks firmy wybiorą startupy, z którymi podejmą rozmowy.
 • Meetup VC to zamknięte spotkanie, dedykowane inwestorom obecnym na infoShare. Jego głównym celem będzie biznesowy networking oraz budowanie społeczności wśród przedstawicieli funduszy zainteresowanych inwestowaniem w startupy i poszukujących biznesowych jednorożców. Partnerami spotkania są Innovation Nest, SpeedUp Venture Capital Group i Google Campus Warsaw.
 • Leaders Event to ekskluzywne zamknięte spotkanie przeznaczone dla przedstawicieli świata biznesu organizowane we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza. Łączy prelekcje, dyskusje i moderowany networking. Tegoroczny temat przewodni opiera się na współpracy między korporacjami i startupami w poszukiwaniu innowacji.  
  Uczestnicy Leaders Event wysłuchają:
  - prelekcji Hampusa Jakobssona, jednego z najbardziej wpływowych skandynawskich angel inwestorów
  - firechata z udziałem Paula Morrisa londyńskiego weterana CVC i Mariusza Jarzębowskiego konsultanta z bogatym doświadczeniem w branżach high-tech
  - panelu dyskusyjnego z udziałem min. KGHM Cuprum, Thomson Reuters i Coca-Cola

  Następnie odbędzie się moderowana sesja grywalizowanego networkingu z nagrodami. Po lunchu natomiast organizatorzy zapraszają na 2 unikalne warsztaty:
  - “How Any Organization Can Create a Workforce that is Engaged, Aligned, Empowered and On Fire” (May 18th, 14.00) w wykonaniu Grega Slamowitza, autora książki “Flip the pyramid”
  - “Agile IT contracts” (May 18th, 16.00) w wykonaniu Łukasza Węgrzyna z Koalicji na Rzecz Polskich Innowacji.
 • W specjalnej strefie VIP wybrani goście będą mogli zjeść lunch, porozmawiać ze znajomymi lub kontynuować networking.
 • Leaders Boat Race to ekskluzywne, zamknięte wydarzenie networkingowe. Podczas podróży po Zatoce Gdańskiej na pokładzie dwóch galeonów goście będą mieli okazję w spokoju kontynuować wspólne rozmowy rozpoczęte przy okazji innych wydarzeń.
Inwestorzy będą mieli także okazję przyjrzeć się startupom zakwalifikowanym do półfinału w konkursie infoShare Startup Contest. Wystąpienia półfinalistów będzie można zobaczyć na scenie Startup. Startuperzy zaprezentują się także w hali Expo. Ponad 200 firm pokaże produkty i rozwiązania na różnym etapie rozwoju.
Dla osób, które przy okazji infoShare 2017 liczą także na integrację i dobrą zabawę czekają m.in. Great Networking Party z koncertem na żywo, Before i Afterparty w sopockim Atelier lub poranne Beach Running.
Dostęp do wszystkich wydarzeń podczas tegorocznego infoShare zapewnią odpowiednie wejściówki: darmowa Basic Pass, Standard Pass, Executive Pass, Investor Pass, Startup pass. Rejestracja jest już otwarta na stronie organizatora. 
Więcej informacji na temat infoShare dostępnych jest na stronie https://infoshare.pl/
----------------------------------------------------------------
O infoShare
Największa konferencja technologiczna i starupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.  Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
GrzegorzBorowski.jpginfoShare.jpginfoshare_logo_RGB_800px.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
infoShare 2018 - do kogo popłyną ponad 4 miliony złotych od europejskich inwestorów

temu

6 000  uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do  rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.
infoShare 2017 w liczbach

temu

Organizatorzy tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tamaty sprowadziły do Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

Właśnie dziś na infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.

3 POWODY, DLA KTÓRYCH TRZEBA BYĆ NA INFOSHARE - ORGANIZATORZY ODSŁANIAJĄ SZCZEGÓŁY 11 EDYCJI KONFERENCJI

Mocny line-up dla deweloperów, eksperci ze Slacka, Netflixa oraz Google, liczne warsztaty i mnóstwo okazji do networkingu. To główne powody, dla których każdy programista powinien pojawić się na tegorocznym infoShare 17-19 maja w Gdańsku. W tym roku szczególny nacisk zostanie położony na software development i tematykę devops.