infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

8 maja 2017

infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

Opublikowany

Znamy listę ekspertów, którzy podczas 2 dni konferencji infoShare omawiać będą zagadnienia biznesowe dotyczące m.in. przyszłości europejskiego rynku technologicznego, nadchodzącej ery inteligentnych przedsiębiorstw czy wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Tegoroczna edycja infoShare to kompendium wiedzy niezbędnej przedsiębiorcom planującym rozwijać swój biznes w oparciu o technologie.

Uczestnicy będą również mieli okazję poznać tajniki skutecznej komunikacji ze współczesnym konsumentem, korzyści płynące z selfpublishingu oraz sposoby skutecznego budowania e-biznesu.
O przyszłości europejskiego rynku technologicznego będzie mówił m.in. Robin Wauters, dziennikarz portalu Tech.eu. Odpowie on na pytania dotyczące kondycji Unii Europejskiej w kontekście europejskiego rynku technologicznego.
Heather Wilde z ROCeteer podczas swojego wystąpienia opowie o nowych trendach w projektowaniu urządzeń, które mają uwolnić nas od trudu dokonywania licznych wyborów. Wydajność a nie swoboda będzie jej zdaniem nowym przesłaniem skutecznego designu.
Na pytanie jak rozwój technologiczny wpływa na społeczeństwo i jak z tym funkcjonować w świecie startupów i korporacji postara się odpowiedzieć Hampus Jakobsson - Anioł Biznesu.
Greg Slamowitz - przedsiębiorca, inwestor, założyciel G. Slamowitz & Company i autor książki Flip the Pyramid, poprowadzi warsztat specjalnie dla posiadaczy wejściówek Executive. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się jak we własnej firmie zbudować  oddany, zaangażowany i wspierający się zespół pracowników.
Choć budowanie własnej marki nie jest sprawą nową, to egalitarny charakter internetu otwiera nowe możliwości w tym zakresie. Sujan Patel - światowy guru groth hacking’u wierzy, że budowanie silnej marki osobistej jest najważniejszą rzeczą jaką można zrobić dla swojej kariery i biznesu. Pomaga otwierać drzwi i przenosić góry. 17 maja przedstawi 9 sposobów na skuteczny personal branding.
Rozmowom o najnowszych trendach w biznesie i technologii towarzyszyć będzie szereg wydarzeń dodatkowych, jak dedykowane dla przedstawicieli biznesu spotkanie Leaders Event czy Leaders Boat Race - networking B2B na galeonach.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------

O infoShare
Największa  konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja  organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania  wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,  menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy  uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć  społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*  Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu  Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o  dotację nr No 691556.
infoshare_logo_RGB_800px.jpg05.jpginfoShare.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
infoShare 2018 - otwarcie akredytacji dla mediów

temu

Informujemy o otwarciu akredytacji dla dziennikarzy zainteresowanych uczestnictwem w tegorocznej edycji konferencji infoShare 2018.
infoShare 2018 - do kogo popłyną ponad 4 miliony złotych od europejskich inwestorów

temu

6 000  uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do  rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.
infoShare 2017 w liczbach

temu

Organizatorzy tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tamaty sprowadziły do Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.

4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.