infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

8 maja 2017

infoShare 2017 - jak technologie pomagają rozwijać biznes

Opublikowany

Znamy listę ekspertów, którzy podczas 2 dni konferencji infoShare omawiać będą zagadnienia biznesowe dotyczące m.in. przyszłości europejskiego rynku technologicznego, nadchodzącej ery inteligentnych przedsiębiorstw czy wyzwań etycznych związanych z rozwojem sztucznej inteligencji. Tegoroczna edycja infoShare to kompendium wiedzy niezbędnej przedsiębiorcom planującym rozwijać swój biznes w oparciu o technologie.

Uczestnicy będą również mieli okazję poznać tajniki skutecznej komunikacji ze współczesnym konsumentem, korzyści płynące z selfpublishingu oraz sposoby skutecznego budowania e-biznesu.
O przyszłości europejskiego rynku technologicznego będzie mówił m.in. Robin Wauters, dziennikarz portalu Tech.eu. Odpowie on na pytania dotyczące kondycji Unii Europejskiej w kontekście europejskiego rynku technologicznego.
Heather Wilde z ROCeteer podczas swojego wystąpienia opowie o nowych trendach w projektowaniu urządzeń, które mają uwolnić nas od trudu dokonywania licznych wyborów. Wydajność a nie swoboda będzie jej zdaniem nowym przesłaniem skutecznego designu.
Na pytanie jak rozwój technologiczny wpływa na społeczeństwo i jak z tym funkcjonować w świecie startupów i korporacji postara się odpowiedzieć Hampus Jakobsson - Anioł Biznesu.
Greg Slamowitz - przedsiębiorca, inwestor, założyciel G. Slamowitz & Company i autor książki Flip the Pyramid, poprowadzi warsztat specjalnie dla posiadaczy wejściówek Executive. W jego trakcie uczestnicy dowiedzą się jak we własnej firmie zbudować  oddany, zaangażowany i wspierający się zespół pracowników.
Choć budowanie własnej marki nie jest sprawą nową, to egalitarny charakter internetu otwiera nowe możliwości w tym zakresie. Sujan Patel - światowy guru groth hacking’u wierzy, że budowanie silnej marki osobistej jest najważniejszą rzeczą jaką można zrobić dla swojej kariery i biznesu. Pomaga otwierać drzwi i przenosić góry. 17 maja przedstawi 9 sposobów na skuteczny personal branding.
Rozmowom o najnowszych trendach w biznesie i technologii towarzyszyć będzie szereg wydarzeń dodatkowych, jak dedykowane dla przedstawicieli biznesu spotkanie Leaders Event czy Leaders Boat Race - networking B2B na galeonach.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------

O infoShare
Największa  konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja  organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania  wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,  menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy  uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć  społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*  Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu  Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o  dotację nr No 691556.
infoshare_logo_RGB_800px.jpg05.jpginfoShare.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

temu

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

temu

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

temu

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

temu

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.