4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017
Kopiuj tekst

8 maja 2017

4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.

Bo Ji - inspirujący mówca TEDx, ekspert d.s. Chin i handlu między UE a krajem środka, podczas swojego wystąpienia na scenie dedykowanej startupom zdradzi, jak wykorzystać chiński rynek i jego możliwości dla rozwoju firmy.
Zmiana sposobu myślenia, otwarcie się na nowe możliwości, jakie przynosi cyfrowa rzeczywistość to  podstawa przetrwania firmy w  dynamicznie zmieniającym się świecie nowych technologii. Jak to zrobić wyjaśni Stephan Balzer z Singularity University podczas wykładu Good Bye Linear Thinking.
Pavel (Pasha) Bogdanov, generalny partner w Almaz Capital na przykładzie firm B2C i B2B przeanalizuje typowe cechy Jednorożców oraz omówi ich konsekwencje dla startupów we Wschodniej Europie.
Jakie cztery technologie są przyszłością wszystkich firm? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Bob Schukai, szef serwisu identyfikacji cyfrowej w Thomson Reuters. Ekspert zapowiada żywą i pełną interakcji dyskusję wokół technologii: cloud, cognitive computing, blockchain oraz user experience.
Poza licznymi wystąpieniami eksperckimi na scenie Startup zaprezentują się także startupy, biorące udział w dwóch konkursach infoShare Startup Contest oraz Digital Healthcare Hackaton, które zakwalifikowały się do finałów.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------

O infoShare
Największa   konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.    Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja   organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania   wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,   menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się  na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy   uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć   społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*   Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu   Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o   dotację nr No 691556.
infoshare_logo_RGB_800px.jpginfoShare.jpg03.jpg05.jpg
Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.