4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

8 maja 2017

4 najciekawsze sprawy, o których dowiesz się podczas InfoShare 2017

Opublikowany

O nich opowiedzą zagraniczni eksperci, którzy podzielą się swoją wiedzą ze startupami w trakcie 2 dni konferencji. Uczestnicy dowiedzą się, które technologie wyznaczają przyszłość wszystkich firm i jak kształtować myślenie żeby przetrwać w dynamicznie zmieniającym się świecie. Jakie szanse daje współpraca z Chinami i jak stworzyć jednorożca.

Bo Ji - inspirujący mówca TEDx, ekspert d.s. Chin i handlu między UE a krajem środka, podczas swojego wystąpienia na scenie dedykowanej startupom zdradzi, jak wykorzystać chiński rynek i jego możliwości dla rozwoju firmy.
Zmiana sposobu myślenia, otwarcie się na nowe możliwości, jakie przynosi cyfrowa rzeczywistość to  podstawa przetrwania firmy w  dynamicznie zmieniającym się świecie nowych technologii. Jak to zrobić wyjaśni Stephan Balzer z Singularity University podczas wykładu Good Bye Linear Thinking.
Pavel (Pasha) Bogdanov, generalny partner w Almaz Capital na przykładzie firm B2C i B2B przeanalizuje typowe cechy Jednorożców oraz omówi ich konsekwencje dla startupów we Wschodniej Europie.
Jakie cztery technologie są przyszłością wszystkich firm? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Bob Schukai, szef serwisu identyfikacji cyfrowej w Thomson Reuters. Ekspert zapowiada żywą i pełną interakcji dyskusję wokół technologii: cloud, cognitive computing, blockchain oraz user experience.
Poza licznymi wystąpieniami eksperckimi na scenie Startup zaprezentują się także startupy, biorące udział w dwóch konkursach infoShare Startup Contest oraz Digital Healthcare Hackaton, które zakwalifikowały się do finałów.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------

O infoShare
Największa   konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.    Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja   organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania   wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,   menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się  na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy   uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć   społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*   Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu   Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o   dotację nr No 691556.
infoshare_logo_RGB_800px.jpginfoShare.jpg03.jpg05.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
infoShare 2018 - do kogo popłyną ponad 4 miliony złotych od europejskich inwestorów

temu

6 000  uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do  rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.
infoShare 2017 w liczbach

temu

Organizatorzy tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tamaty sprowadziły do Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

Właśnie dziś na infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.

7 najważniejszych lekcji dla marketera na infoShare 2017

Po raz pierwszy w historii infoShare specjalna scena dedykowana zagadnieniom marketingowym, a na niej eksperci z całego świata. Już 17 maja podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami i zdradzą tajniki dotyczące content marketingu, personal brandingu i wirtualnej rzeczywistości oraz jej benefitów komunikacyjnych. Opowiedzą jak skutecznie dotrzeć do współczesnego konsumenta, o trendach w nowoczesnej sprzedaży i jej mariażu z contentem.