Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare

8 maja 2017

Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare

Opublikowany

Organizatorzy infoShare potwierdzili listę prelegentów, którzy podczas konferencji wystąpią na scenach technologicznych. Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Stephen Rivas Jr (Netflix), Carter Morgan (Google), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Dr Heinz Kabutz (Java Champion) czy Remy Sharp (remysharp.com), to tylko niektórzy spośród prawie 40 profesjonalistów IT, którzy zjadą do Gdańska z całego świata. Główne zakresy tematyczne to Front-End, Java oraz DevOps, choć nie zabraknie też sesji na temat Blockchain. Przewidziane są również liczne warsztaty, podczas których będzie można m. in. dowiedzieć się jak poprawnie tworzyć asynchroniczne aplikacje w Javie lub jak skalować aplikacje za pomocą Kubernetesa.

Na scenie Tech wystąpi Vitaly Friedman, redaktor naczelny Smashing Magazine, przedstawi ciekawe i sprawdzone w praktyce triki na szybkie rozwiązywanie problemów z RWD. Stephen Rivas Jr opowie o napotkanych wyzwaniach i decyzjach, które musiały zostać podjęte przy budowie globalnej platformy streamingowej Netflixa. Piotr Konieczny doradzi jak hackować etycznie i nie przekroczyć krawędzi prawa. Od Trenta McConaghy usłyszymy natomiast o budowie i technologicznych założeniach publicznej bazy blockchain.
Na scenie Tech Plus Dr Heinz Kabutz (Java Champion) wytłumaczy jak oszczędzać cykle procesora we frameworku Fork/Join przy użyciu ManagedBlockera. Black Newman (Sainsbury’s) zrobi wprowadzenie do nowego frameworka Vue.js, opowie także o Progressive Web i Realtime Applications.  Od Przemysława Śmita i Jana Lekszyckiego usłyszymy też o tym, jak w oparciu o WordPressa, został zaprojektowany wysoce wydajny serwis Spider’s Web.
Poza występami na dwóch scenach Tech oraz Tech Plus, uczestnicy infoShare będę mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Podczas warsztatu prowadzonego przez, znanego na całym świecie, Remy’ego Sharpa będzie można poznać możliwości deweloperskich narzędzi w przeglądarce. Natomiast deweloperzy z Senfino pokażą jak zaprojektować i zaimplementować aplikację na Microsoft HoloLens.
Warto zapoznać się z pełną agendą na https://infoshare.pl/agenda/ Podczas tegorocznego infoShare odbędzie się ponad 40 różnych sesji, które zapowiadają się bardzo merytorycznie i ciekawie.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------

O infoShare
Największa konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.    Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*     Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o  dotację nr No 691556.
infoshare_logo_RGB_800px.jpginfoShare.jpg05.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
infoShare 2018 - do kogo popłyną ponad 4 miliony złotych od europejskich inwestorów

temu

6 000  uczestników z całego świata, ponad 4 miliony złotych dla startupów i nagrody o wartości 20 tysięcy euro. Solidna dawka wiedzy o światowych trendach i możliwość poznania ponad 250 europejskich startupów. infoShare, największa w tej części Europy konferencja technologiczna, zaprasza do  rejestracji. Tegoroczna XII edycja, odbędzie się w dniach 22 - 23 maja w Gdańsku i znów zgromadzi tłumy.
infoShare 2017 w liczbach

temu

Organizatorzy tegorocznego infoShare ponownie udowodnili, że jest to wydarzenie na skalę europejską. Większa przestrzeń, nowe sceny i tamaty sprowadziły do Gdańska ponad 5500 ludzi z Polski i zagranicy. W konferencji uczestniczyło 250 startupów, 133 speakerów i 180 wystawców.
Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

temu

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.
FindAir - najlepszym medycznym startupem w CEE

temu

Właśnie dziś na infoShare 2017 jury konkursu Digital Healthcare Hackathon wybrało najlepszy medyczny startup w CEE. FindAir przekonało do siebie 9 międzynarodowych ekspertów i zgarnęło 17,5 tysiąca Euro. Drugie i trzecie miejsce zajęły adekwatnie: StethoMe™ oraz Medical Simulation Technologies.

Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.