Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare
Kopiuj tekst

8 maja 2017

Eksperci IT z całego świata na scenach XI edycji infoShare

Organizatorzy infoShare potwierdzili listę prelegentów, którzy podczas konferencji wystąpią na scenach technologicznych. Vitaly Friedman (Smashing Magazine), Stephen Rivas Jr (Netflix), Carter Morgan (Google), Piotr Konieczny (Niebezpiecznik), Dr Heinz Kabutz (Java Champion) czy Remy Sharp (remysharp.com), to tylko niektórzy spośród prawie 40 profesjonalistów IT, którzy zjadą do Gdańska z całego świata. Główne zakresy tematyczne to Front-End, Java oraz DevOps, choć nie zabraknie też sesji na temat Blockchain. Przewidziane są również liczne warsztaty, podczas których będzie można m. in. dowiedzieć się jak poprawnie tworzyć asynchroniczne aplikacje w Javie lub jak skalować aplikacje za pomocą Kubernetesa.

Na scenie Tech wystąpi Vitaly Friedman, redaktor naczelny Smashing Magazine, przedstawi ciekawe i sprawdzone w praktyce triki na szybkie rozwiązywanie problemów z RWD. Stephen Rivas Jr opowie o napotkanych wyzwaniach i decyzjach, które musiały zostać podjęte przy budowie globalnej platformy streamingowej Netflixa. Piotr Konieczny doradzi jak hackować etycznie i nie przekroczyć krawędzi prawa. Od Trenta McConaghy usłyszymy natomiast o budowie i technologicznych założeniach publicznej bazy blockchain.
Na scenie Tech Plus Dr Heinz Kabutz (Java Champion) wytłumaczy jak oszczędzać cykle procesora we frameworku Fork/Join przy użyciu ManagedBlockera. Black Newman (Sainsbury’s) zrobi wprowadzenie do nowego frameworka Vue.js, opowie także o Progressive Web i Realtime Applications.  Od Przemysława Śmita i Jana Lekszyckiego usłyszymy też o tym, jak w oparciu o WordPressa, został zaprojektowany wysoce wydajny serwis Spider’s Web.
Poza występami na dwóch scenach Tech oraz Tech Plus, uczestnicy infoShare będę mieli okazję wziąć udział w warsztatach. Podczas warsztatu prowadzonego przez, znanego na całym świecie, Remy’ego Sharpa będzie można poznać możliwości deweloperskich narzędzi w przeglądarce. Natomiast deweloperzy z Senfino pokażą jak zaprojektować i zaimplementować aplikację na Microsoft HoloLens.
Warto zapoznać się z pełną agendą na https://infoshare.pl/agenda/ Podczas tegorocznego infoShare odbędzie się ponad 40 różnych sesji, które zapowiadają się bardzo merytorycznie i ciekawie.
Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie www.infoshare.pl
----------------------------------------------------------------

O infoShare
Największa konferencja technologiczna i startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie.    Stawia na technologię, rozwój i społeczność. Co roku pasja organizatorów łączy tysiące ludzi szukających platformy do zdobywania wiedzy, networkingu i rozwoju. Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy, menedżerowie oraz liderzy innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare, aby odkrywać świat technologii. Tu każdy uczestnik znajdzie dla siebie przestrzeń i warunki, by współtworzyć społeczność dla swoich innowacji. Let’s grow with technology!
*     Projekt uzyskał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach programu Horyzont 2020 wspierającego rozwój badań naukowych i innowacje. Umowa o  dotację nr No 691556.
infoshare_logo_RGB_800px.jpginfoShare.jpg05.jpg
Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.