Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

Podbili InfoShare. Zgarnęli wszystkie nagrody. FINDAIR najlepszym startupem 2017 roku! 

Opublikowany

FindAir wygrało oba konkursy organizowane w ramach konferencji infoShare. Pokonali ponad 200 konkurentów i zgarnęli w sumie blisko 40 tysięcy Euro w tym 20 tysięcy przyznane przez Miasto Gdańsk dla zwycięzcy infoShare Startup Contest. Przed FindAir otwarta droga do inwestycji za milion.

O tytuł zwycięzcy infoShare Startup Contest ubiegało się przez kilka miesięcy startupy z ponad 20 krajów. Wygrana przypadła polskiej firmie - FindAir. Chociaż o wygraną starało się w finale 5 firm: Autenti, StethoMe™, First11, UnitDoseOne i FindAir to tylko jedna mogła wygrać konkurs, w którym nagrodę ufundowało Miasto Gdańsk. Drugie miejsce przypadło firmie UnitDoseOne a trzecie First11.
20 tysięcy Euro podczas infoShare Startup Contest, 17 tysięcy w konkursie dla medtechów to zaledwie początek. Zwycięzki startup może teraz liczyć na finansowanie ze strony inwestorów obecnych na infoShare. 
FindAir - to firma tworząca inteligentne rozwiązania wspierające osoby chore na astmę. Rozwiązania FindAir bazują na połączeniu fizycznego urządzenia z aplikacją na telefon oraz ze specjalnie opracowanymi algorytmami sztucznej inteligencji. Więcej informacji na temat zwycięzcy jest dostępne pod linkiem oraz na stronie http://findair.pl/.

“Chociaż to już 4 edycja Startup Contestu, wciąż czujemy ogromną radość i satysfakcję patrząc na zwycięzców. W imieniu całego zespołu infoShare przekazuję FindAir gratulacje i nadzieje, że ich rozwiązanie odniesie kolejne sukcesy! 

– mówi Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare.

portfolio FindAir.pngInfoShare_StartupContest.jpgFindAir_InfoShare_StartupContest2.jpgstartup.png18362168_1588725077815623_1464189204_o (1).pngstartup2.png

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

temu

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

temu

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

temu

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

temu

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.