TGD Audience – analityczny oręż w walce o wyższe konwersje

TGD Audience – analityczny oręż w walce o wyższe konwersje

Opublikowany

TGD Audience to nowe narzędzie firmy TogetherData, które pozwala analizować zachowania klientów na stronie, mierzyć skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych oraz weryfikować realizację założonych celów. Rozwiązanie doceni każdy kto prowadzi biznes w sieci.

TGD Audience pozwala w prosty sposób monitorować aktywności użytkowników oraz weryfikować skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Przedsiębiorcy mają możliwość integracji panelu analitycznego TGD Audience ze swoimi serwisami internetowymi, czy sklepami e-commerce. W chwili obecnej narzędzie oferuje monitoring aktywności użytkowników w sieci, tworzenie szczegółowych profili klientów, działania i raporty w zakresie kampanii online. Dodatkowym elementem jest wsparcie konsultanta oraz indywidualne doradztwo.

Podstawą przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej jest wysoka jakość danych i analiza aktywności użytkowników w sieci. Dzięki TGD Audience, inwestując nieduże budżety reklamowe, każdy z naszych klientów może bardzo precyzyjnie kierować przekaz do użytkowników spełniających odpowiednie kryteria.

– mówi Remigiusz Łagodzki, Head of Media Department w TogetherData

TGD Audience analizuje ruch na stronie internetowej sklepu i dostarcza informacji o realnych wynikach przeprowadzonych kampanii reklamowych. Wykorzystuje wysokiej jakości dane, które dotyczą konkretnych użytkowników – zainteresowań, intencji zakupowych i ich faktycznych działaniach w internecie.

Dzięki wielowymiarowej analizie danych potrafimy dostarczyć, na przykład właścicielowi e-sklepu, pełny opis klientów robiących zakupy, a nie wszystkich, którzy przeglądają jego stronę internetową.

mówi Łagodzki

Aby dokładniej klasyfikować dane, TGD Audience wzbogaca informacje o kontrahentach, które klient posiada w swoich bazach o dodatkowe dane o aktywności i profilu pochodzące z zewnętrznych źródeł. Ich poziom dogłębności zależny jest od możliwości pozyskania informacji o aktywności danych użytkownikach w sieci. Nie działa wyłącznie w oparciu o profile bliźniacze, z których najczęściej korzystają inne firmy.

dodaje Łagodzki

Przejrzystość raportów

TDG Audience umożliwia samodzielną ocenę danych w oparciu o przejrzyste raporty, które zawierają analizę i opis ruchu online i offline wraz z opinią zespołu wykwalifikowanych badaczy danych. Właściciel witryny nie musi de facto posiadać specjalistycznej wiedzy, ani własnego działu analitycznego, żeby przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową.

Konsulting w pakiecie

TGD Audience oferowane jest w systemie pakietowym. Dostępne są 4 warianty, zróżnicowane pod kątem usług. W zależności od potrzeb danego e-commerce, klient może skorzystać z doradztwa w różnym wymiarze. Od krótkiej rekomendacji, standardowo dołączanej do raportu, po rozbudowany konsulting. W ramach indywidualnego wsparcia, dedykowany zespół badaczy danych wzbogaca wyniki raportów szczegółową analizą. To pozwala efektywniej planować, prowadzić i targetować kampanie reklamowe.

Bez względu na wybrany pakiet, właściciel e-commerce zawsze otrzymuje od nas wsparcie. Wspólnie analizujemy raporty i w różnym zakresie wskazujemy, która grupa docelowa jest najlepsza dla danego e-biznesu. Konsulting wpisany jest w strategię działań TogetherData. Można powiedzieć, że doradzając klientom zaczynamy pracę tam, gdzie konkurencja ją kończy. Innymi słowy, nie zostawiamy klienta z danymi samemu sobie.

podsumowuje Remigiusz Łagodzki

------------------------------------------------------
TogetherData – pierwszy Data Science House w Polsce, założony w 2016 roku. Warszawska   firma specjalizuje się w zintegrowanych działaniach z zakresu  analityki  Big Data, ze szczególnym naciskiem na monetyzację internetowych zbiorów  danych (data enrichment), zgromadzonych przez przedsiębiorstwa w systemach BI, CRM i ERP oraz w firmowych   aplikacjach. TogetherData dostarcza także gotowe usługi i autorskie  rozwiązania z zakresu data-driven business, umożliwiających optymalizację procesów biznesowych oraz czerpanie realnych, finansowych  i organizacyjnych korzyści, płynących z wielkich zbiorów danych.  Badacze danych zatrudnieni w TogetherData świadczą również usługi consultingowe dla firm z sektora  fin-tech, ze szczególnym naciskiem na banki oraz instytucje windykacyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Brainly stawia na technologię wideo, aby poprawić efektywność nauki

temu

Brainly, największa na świecie platforma peer-to-peer learning z siedzibą w Krakowie i w Nowym Jorku, ogłosiło dziś przejęcie aktywów serwisu Bask służącego do nauki za pośrednictwem krótkich materiałów wideo. Brainly chce wprowadzić formaty wideo do swojej platformy i rozszerzyć dzięki nim możliwości współpracy i wymiany wiedzy między uczniami. Jest to między innymi efekt zeszłorocznych Lekcji Wideo na platformie w Polsce.
Nie chowajmy uczniów do szuflady

temu

Pracuś, urwis, introwertyk, ekstrawertyk, kujon, niechluj. Szufladkowanie uczniów to problem, z którym od zawsze boryka się polska edukacja. Ostatnie raporty Najwyższej Izby Kontroli i Instytutu Badań Edukacyjnych alarmują, że rodzimy system edukacji nie stosuje indywidualnego podejścia do uczniów. Czy polski uczeń może być traktowany jednostkowo? Jakie idą za tym korzyści?
Gamer Advertising - marketing skierowany do graczy podbija rynek w ekspresowy tempie

temu

Miliardy graczy na całym świecie to grupa docelowa, która jest łakomym kąskiem dla wielu marek. Dotarcie do nich może jednak stanowić nie lada wyzwanie. Rynek szturmem podbijają platformy gaming reward, pomagające firmom w promocji wśród gamerów.
Brainly osiągnęło liczbę 100 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie i pozyskało 14 milionów dolarów na dalszy rozwój

temu

Brainly, największa na świecie platforma peer-to-peer learning z siedzibą w Krakowie, ogłosiło dziś osiągnięcie liczby 100 milionów unikalnych użytkowników miesięcznie, w tym uczniów, nauczycieli i rodziców. Wydarzenie to zbiegło się z pozyskaniem inwestycji wynoszącej 14 milionów dolarów w ramach rundy finansowania B1. Środki, które zostaną przeznaczone na rozwijanie personalizacji nauki w ramach serwisu, pochodzą w większości z funduszu Kulczyk Investments. W rundzie uczestniczyli również inwestorzy, którzy już wcześniej wsparli Brainly: Naspers, General Catalyst, Point Nine Capital oraz Runa Capital.

WiseBots – inteligentni asystenci online pomogą Ci wybrać idealny produkt lub usługę

Firma TogetherData stworzyła inteligentne chatboty, które usprawniają proces obsługi klienta online. WiseBots to wirtualni asystenci, dzięki którym użytkownik poczuje się jak podczas bezpośredniego kontaktu z doradcą. Pierwszy z serii botów powstał dla branży ecommerce. Z jego wsparcia korzystają już klienci drogerii internetowej BeGlossy.com. Spółka pracuje nad stworzeniem chatbotów dedykowanych kolejnym branżom.