TGD Audience – analityczny oręż w walce o wyższe konwersje

TGD Audience – analityczny oręż w walce o wyższe konwersje

Opublikowany

TGD Audience to nowe narzędzie firmy TogetherData, które pozwala analizować zachowania klientów na stronie, mierzyć skuteczność działań marketingowych i sprzedażowych oraz weryfikować realizację założonych celów. Rozwiązanie doceni każdy kto prowadzi biznes w sieci.

TGD Audience pozwala w prosty sposób monitorować aktywności użytkowników oraz weryfikować skuteczność prowadzonych działań marketingowych. Przedsiębiorcy mają możliwość integracji panelu analitycznego TGD Audience ze swoimi serwisami internetowymi, czy sklepami e-commerce. W chwili obecnej narzędzie oferuje monitoring aktywności użytkowników w sieci, tworzenie szczegółowych profili klientów, działania i raporty w zakresie kampanii online. Dodatkowym elementem jest wsparcie konsultanta oraz indywidualne doradztwo.

Podstawą przeprowadzenia skutecznej kampanii reklamowej jest wysoka jakość danych i analiza aktywności użytkowników w sieci. Dzięki TGD Audience, inwestując nieduże budżety reklamowe, każdy z naszych klientów może bardzo precyzyjnie kierować przekaz do użytkowników spełniających odpowiednie kryteria.

– mówi Remigiusz Łagodzki, Head of Media Department w TogetherData

TGD Audience analizuje ruch na stronie internetowej sklepu i dostarcza informacji o realnych wynikach przeprowadzonych kampanii reklamowych. Wykorzystuje wysokiej jakości dane, które dotyczą konkretnych użytkowników – zainteresowań, intencji zakupowych i ich faktycznych działaniach w internecie.

Dzięki wielowymiarowej analizie danych potrafimy dostarczyć, na przykład właścicielowi e-sklepu, pełny opis klientów robiących zakupy, a nie wszystkich, którzy przeglądają jego stronę internetową.

mówi Łagodzki

Aby dokładniej klasyfikować dane, TGD Audience wzbogaca informacje o kontrahentach, które klient posiada w swoich bazach o dodatkowe dane o aktywności i profilu pochodzące z zewnętrznych źródeł. Ich poziom dogłębności zależny jest od możliwości pozyskania informacji o aktywności danych użytkownikach w sieci. Nie działa wyłącznie w oparciu o profile bliźniacze, z których najczęściej korzystają inne firmy.

dodaje Łagodzki

Przejrzystość raportów

TDG Audience umożliwia samodzielną ocenę danych w oparciu o przejrzyste raporty, które zawierają analizę i opis ruchu online i offline wraz z opinią zespołu wykwalifikowanych badaczy danych. Właściciel witryny nie musi de facto posiadać specjalistycznej wiedzy, ani własnego działu analitycznego, żeby przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową.

Konsulting w pakiecie

TGD Audience oferowane jest w systemie pakietowym. Dostępne są 4 warianty, zróżnicowane pod kątem usług. W zależności od potrzeb danego e-commerce, klient może skorzystać z doradztwa w różnym wymiarze. Od krótkiej rekomendacji, standardowo dołączanej do raportu, po rozbudowany konsulting. W ramach indywidualnego wsparcia, dedykowany zespół badaczy danych wzbogaca wyniki raportów szczegółową analizą. To pozwala efektywniej planować, prowadzić i targetować kampanie reklamowe.

Bez względu na wybrany pakiet, właściciel e-commerce zawsze otrzymuje od nas wsparcie. Wspólnie analizujemy raporty i w różnym zakresie wskazujemy, która grupa docelowa jest najlepsza dla danego e-biznesu. Konsulting wpisany jest w strategię działań TogetherData. Można powiedzieć, że doradzając klientom zaczynamy pracę tam, gdzie konkurencja ją kończy. Innymi słowy, nie zostawiamy klienta z danymi samemu sobie.

podsumowuje Remigiusz Łagodzki

------------------------------------------------------
TogetherData – pierwszy Data Science House w Polsce, założony w 2016 roku. Warszawska   firma specjalizuje się w zintegrowanych działaniach z zakresu  analityki  Big Data, ze szczególnym naciskiem na monetyzację internetowych zbiorów  danych (data enrichment), zgromadzonych przez przedsiębiorstwa w systemach BI, CRM i ERP oraz w firmowych   aplikacjach. TogetherData dostarcza także gotowe usługi i autorskie  rozwiązania z zakresu data-driven business, umożliwiających optymalizację procesów biznesowych oraz czerpanie realnych, finansowych  i organizacyjnych korzyści, płynących z wielkich zbiorów danych.  Badacze danych zatrudnieni w TogetherData świadczą również usługi consultingowe dla firm z sektora  fin-tech, ze szczególnym naciskiem na banki oraz instytucje windykacyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
WhitePress rozpoczyna współpracę z Remarkable Ones

temu

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o platformę content marketingową WhitePress. W ramach współpracy agencja zajmie się prowadzeniem biura prasowego bielskiej firmy.
Brainly zgarnia najważniejszą nagrodę od Naspers - Founder Award

temu

Międzynarodowy koncern Naspers ponownie nagrodził przedsiębiorców i firmy z całego świata podczas Global Summit Naspers w Nowym Delhi w Indiach. W 2018 roku najważniejsze wyróżnienie - Founder Award trafiło w ręce Michała Borkowskiego, współzałożyciela Brainly - największej na świecie edukacyjnej sieci do wzajemnej nauki (peer-to-peer learning) dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
EdTech Company NUADU Raises $1.2 M to Improve the Quality of Global Education

temu

NUADU, a company that pioneers a new, AI-supported way of the data-driven personalized learning environment, announced today that they have closed a $1.2 million funding round from Luma Ventures.
Zmieniają światowy rynek edukacji i właśnie pozyskali 4,5 miliona złotych inwestycji

temu

Komputery oraz urządzenia przenośne wyposażone w dostęp do internetu zrewolucjonizowały nasze postrzeganie świata. Zrewolucjonizowały także sposób, w jaki możemy się uczyć i przyswajać wiedzę. Udowadnia to NUADU, polska firma z Trójmiasta, która w szybkim tempie przekształca się z lokalnego start-upu w globalnego gracza na międzynarodowym rynku technologii edukacyjnych – i która właśnie pozyskała 4,5 mln złotych na rozwój od funduszu Luma Ventures, inwestującego w innowacyjne spółki technologiczne.