CITY INSPIRE INSPIRUJE INWESTORÓW

CITY INSPIRE INSPIRUJE INWESTORÓW

City Inspire S.A., twórcy wirtualnych przewodników turystycznych, z których korzysta ponad 400 obiektów hotelowych na świecie planują wejść na warszawski parkiet giełdowy NewConnect i zostać liderem w obszarze e-turystyki.  Właściciele wierzą, że właściwa droga do osiągnięcia tego celu to crowdfunding udziałowy. 14 listopada spółka rozpoczęła emisję akcji we współpracy z platformą Beesfund.com

City Inspire S.A. z powodzeniem realizuje kolejne innowacyjne przedsięwzięcia w obszarze e-turystyki. W ciągu 1,5 roku spółka nawiązała współpracę z ponad 400 obiektami hotelowymi w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii. Wśród klientów jest m.in. Trump International Beach Resort w Miami, hotel firmowany przez Donalda Trumpa. Ich flagowym produktem jest popularny widget dla hoteli, oferujący gościom przewodnik turystyczny po najbliższej okolicy. Spółka jest również twórcą przewodników B2B dla dużych operatorów turystycznych. W ciągu ostatnich miesięcy z sukcesem przeprowadziła pilotażową implementację rozwiązania we współpracy gigantami - firmą Neckermann i Travelist. Teraz chce zwiększyć sprzedaż w kraju i  skalować biznes za granicą, zapewniając sobie pozycję lidera branży e-turystycznej. W 2018 roku City Inspire S.A. planuje debiut na NewConnect.
W realizacji założonych celów mają pomóc pieniądze od społeczności inwestorów Beesfund.com. Spółka chce zebrać 400 tys złotych. W tym celu wyemitowała 142 857 akcji, każda o wartości 2,8 PLN. Akcje można nabywać od 14 listopada 2017 r. Szczegóły dotyczące emisji znajdują się na stronie: www.zainwestuj.cityinspire.com

Zebrane środki zamierzamy przeznaczyć m.in. na zwiększenie sprzedaży w Polsce oraz automatyzację procesu sprzedaży na rynkach zagranicznych. Obecnie nasz zespół liczy 3 handlowców i pozyskujemy około 30 hoteli miesięcznie. Baza noclegowa w samej tylko Polsce to ponad 29 tys. obiektów. Powiększenie zespołu sprzedaży do kilkunastu osób pozwoli nam już w pierwszym kwartale 2018 roku osiągać miesięczny przychód na poziomie 125 tys. złotych netto.

- mówi Łukasz Sobański - Prezes Zarządu City Inspire S.A.

Pieniądze pozyskane w drodze equity crowdfundingu zarząd City Inspire S.A. zamierza także przeznaczyć na przygotowanie dokumentacji niezbędnej przy wprowadzaniu spółki na NewConnect. W czerwcu tego roku City Inspire S.A. dołączyło do akceleratora współtworzonego przez Beesfund S.A i Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Społeczność inwestorów skupionych wokół Beesfund.com to naturalna droga do dywersyfikacji akcjonariatu, niezbędna jeśli myślimy o debiucie na NewConnect.

– podkreśla Arkadiusz Regiec, Prezes Beesfund S.A.

Dla tych, którzy dołączą do grona inwestorów City Inspire S.A. oferuje dodatkowe nagrody, wśród nich weekendowy pobyt w hotelach partnerów i specjalnie opracowany plan zwiedzania  dla wybranego miasta i vouchery e-przewodniki turystyczne.
City Inspire S.A. konsekwentnie buduje pozycję lidera, tworząc kompleksowe rozwiązania dla branży turystycznej. Poza aplikacją StayForLonger i przewodnikami dla największych biur podróży, rozwija usługi w obszarze B2C. W ofercie posiada serię spersonalizowanych przewodników dla turystów z pełną bazą atrakcji i wydarzeń w okolicy miejsca podróży. Pracuje także nad uruchomieniem platformy oferującej bilety do popularnych atrakcji turystycznych. Przyjęta strategia jednoczesnego rozwoju 4 komplementarnych projektów pozwoli w niedługim czasie zbudować spółce przewagę konkurencyjną.
O City Inspire
Spółka realizuje innowacyjne przedsięwzięcia w obszarze e-turystyki. Flagowym produktem w portfolio jest StayForLonger.com - widget dla hoteli, oferujący ich gościom przewodnik turystyczny po najbliższej okolicy. Widget na swojej stronie zainstalowało już ponad 300 hoteli w Polsce i na świecie, w tym m.in. hotele we Włoszech, Anglii i USA. Narzędzie oferowane jest w modelu SaaS. Firma współpracuje z dużymi operatorami turystycznymi w zakresie przewodników B2B. Ponad to oferuje spersonalizowane przewodniki dostępne dla turystów z pełną bazą atrakcji i wydarzeń w okolicy miejsca podróży oraz platformę oferująca bilety do popularnych atrakcji turystycznych. Dalsze plany rozwoju City Inspire S.A. zakładają wprowadzenie spółki na giełdę . W przyszłości również  sprzedaż posiadanego pakietu akcji globalnej firmie z branży internet - software, bądź zainteresowanym inwestorom finansowym.
O Beesfund
Beesfund jest jedyną platformą w Europie Środkowo-Wschodniej, która współpracuje przy emisjach akcji  Spółek Akcyjnych i Spółek Komandytowo-Akcyjnych. Po przeprowadzonej emisji pomaga także w procesie dalszego pozyskania kapitału na rozwój. Na swoim koncie mają współpracę z takimi podmiotami jak: Browar Inne Beczki, Migam.org, InPay, Towarzystwa Biznesowe, Faktorama, Cydrownia. Emisja we współpracy z platformą Beesfund niesie dla przedsiębiorcy szereg korzyści. Jest to przede wszystkim zbudowanie społeczności inwestorów wokół firmy oraz okazja do przeprowadzenia kampanii PR-owej i marketingowej. Przeprowadzenie emisji to także wycena wartości biznesu, która może przełożyć się na zainteresowanie potencjalnych inwestorów strategicznych. Z innej strony to również szansa dla pracowników firmy, aby stać się akcjonariuszami biznesu, w którym są zatrudnieni. Najważniejsze jednak jest to, że firmy mogą pozyskać kapitał w wysokości 100 tys. euro i przygotować się do debiutu spółki na NewConnect lub GPW.
7_StayForLonger.jpgpodglad_aplikacja_tablet.003.jpegpodglad_aplikacja_tablet.001.jpegpodglad_aplikacja_tablet.002.jpeg
Powiązane artykuły
PRODUCENT SERA ROZWINIE BIZNES DZIĘKI CROWDFUNDINGOWI!

Polskie mleczarnie to fenomen. Z powodzeniem poradziły sobie z rosyjskim embargo, odważnie konkurują na rodzimym rynku z zagranicznymi gigantami i z sukcesem eksportują produkty na cały świat. Dodatkowo sprzyjają im światowe trendy oraz wzrost popytu na sery*. Mimo to niewielu graczy decyduje się wyjść na rynek z ofertą dla inwestorów. Na taki krok zdecydowała się Stara Mleczarnia S.A. - producent ekologicznych serów. Korzystając ze sprzyjającej koniunktury i możliwości jakie daje crowdfunding udziałowy, spółka chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu  blisko 400 tysięcy złotych na rozwój.
TEN SER ŚMIERDZI DOBRYM BIZNESEM!

Polskie mleczarnie to fenomen. Z powodzeniem poradziły sobie z rosyjskim embargo, odważnie konkurują na rodzimym rynku z zagranicznymi gigantami i z sukcesem eksportują produkty na cały świat. Dodatkowo sprzyjają im światowe trendy oraz wzrost popytu na sery*. Mimo to niewielu graczy decyduje się wyjść na rynek z ofertą dla inwestorów. Na taki krok zdecydowała się Stara Mleczarnia S.A. - producent ekologicznych serów. Korzystając ze sprzyjającej koniunktury i możliwości jakie daje crowdfunding udziałowy, spółka chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu  blisko 400 tysięcy złotych na rozwój.
AKCJE W RYTMIE DISCO:VR

Funkcjonujący od 2016 roku Disco:VR zrealizuje swój plan bycia największym centrum wirtualnej rozrywki w Europie przy wsparciu akcjonariatu społecznościowego. Od 27 lipca rusza sprzedaż akcji firmy. Do upowszechniania wirtualnej rzeczywistości może się dołożyć każdy fan tej rozrywki. Wystarczy zainwestować 50 zł w akcję firmy i stać się jej współwłaścicielem. Pozyskany ze sprzedaży akcji kapitał przeznaczony będzie m.in. na rozwój kolejnych salonów, technologii do gry w świecie VR i co najważniejsze na rozwoju wirtualnych dyscyplin sportowych.
GPW otwiera się na startupy – tworzy Akcelerator wspólnie z platformą Beesfund

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz Beesfund S.A. - największa polska platforma equity crowdfundingowa, podpisały porozumienie o współpracy.       Na jego mocy powstanie Akcelerator, który ułatwi networking z całym ekosystemem startupowym i będzie budował zainteresowanie startupami wśród spółek giełdowych
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.