Nowa generacja technologii zarządzania flotą już w Polsce

Nowa generacja technologii zarządzania flotą już w Polsce

Opublikowany

INSPIROWANA PRZEZ KLIENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA. WPROWADZONA W ŻYCIE PRZEZ TOMTOM TELEMATICS

TomTom Telematics wprowadzą nową linię usług, umożliwiających szybsze i jeszcze bardziej wydajne zarządzanie flotą.
Wraz z początkiem lutego, flagowa usługa typu SaaS oferowana przez TomTom Telematics, czyli popularny WEBFLEET, został całkowicie przebudowany i wzbogacony o zupełnie nowe funkcje oraz jeszcze bardziej intuicyjny i spersonalizowany interfejs. Odświeżone oprogramowanie pojawia się wraz z całą gamą nowych terminali dla kierowców TomTom Pro. Razem pomogą one w bardziej efektywnym zarządzaniu zleceniami dzięki wykorzystaniu informacji o natężeniu ruchu drogowego i optymalizacji trasy dostarczanych przez rynkowego lidera – TomTom Telematics.

Korzystając z ponad 18-letniej wiedzy z zakresu zarządzania flotą, opracowaliśmy nową generację naszych produktów, w oparciu o opinie od 49 tysięcy naszych klientów z całego świata.

- komentuje Thomas Schmidt, Managing Director w TomTom Telematics.

Czytelny interfejs WEBFLEET sprawia, że obsługa platformy jest jeszcze prostsza a jej nowa architektura umożliwia szybkie wdrożenie podstawowych funkcji. Ułatwia również szybkie wdrożenie aplikacji partnerskich, umożliwiając dostosowanie technologii do indywidualnych potrzeb klientów.

– dodaje Thomas Schmid.

Jedna z nowych funkcji platformy umożliwia menadżerom wstępne zaplanowanie określonych tras w WEBFLEET z wykorzystaniem zwiększonego zakresu kryteriów, tak aby pomóc kierowcom w skutecznym zaplanowaniu optymalnej trasy z pominięciem newralgicznych lokacji. Opracowane w ten sposób trasy mogą być następnie przesyłane bezpośrednio do kierowców za pośrednictwem nowych terminali nawigacyjnych TomTom PRO 5350/7350. Funkcja ta stanowi skuteczne rozwiązanie wielu problemów dla tych gałęzi branży transportowej, w których kierowcy są zobowiązani do podążania określonymi wcześniej trasami, do których należy chociażby gospodarka odpadami. Co więcej pozwoli to unikać miejsc, w których często dochodzi do wypadków, co znacząco wpłynie na podniesienie bezpieczeństwa kierowców.
Mapy i raporty WEBFLEET mogą być teraz bardziej dostosowane do indywidualnych preferencji klienta, zapewniając jednocześnie szybszy wgląd w stan floty. Interfejs został również zoptymalizowany pod kątem tabletów, co oznacza, że WEBFLEET oferuje większe wsparcie dla elastycznej pracy, dostępnej teraz na każdym ekranie i w dowolnym miejscu.
Nowy WEBFLEET jest dostępny dla wszystkich klientów firmy TomTom Telematics w 60 krajach, w 13 językach. Nowe terminale dla kierowców TomTom PRO są obecnie dostępne w całej Europie, Australii, Nowej Zelandii i RPA. W kwietniu będą one dostępne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chile i Meksyku.

O TomTom Telematics

TomTom Telematics jest częścią grupy TomTom, zajmującą się zarządzaniem flotami, telematyką pojazdową i świadczeniem usług typu "connected car". Nasza platforma WEBFLEET oferuje rozwiązanie "Software-as-a-Service", z którego korzystają zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa w celu zapewnienia bardziej efektywnego wykorzystania pojazdów, optymalizacji kosztów eksploatacyjnych i paliwa, wsparcia kierowców oraz ogólnego zwiększenia wydajności pracy. Ponadto TomTom Telematics świadczy usługi na rzecz ubezpieczycieli, wypożyczalni samochodów, przedsiębiorstw leasingowych, importerów samochodowych oraz podmiotów kierujących swoją ofertę zarówno do przedsiębiorców, jak i do konsumentów. Z bazą obsługiwanych pojazdów liczącą ponad 785.000 jednostek na całym świecie, TomTom Telematics zalicza się do światowych liderów wśród dostawców rozwiązań telematycznych. Spółka świadczy usługi na rzecz kierowców w ponad 68 krajach, zapewniając im największą w całym przemyśle telematycznym lokalną sieć wsparcia oraz najszerszy wybór aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych dostarczanych przez współpracującą sieć partnerską. Ponad 48.000 klientów codziennie korzysta z wysokiego standardu bezpieczeństwa, jakości i dostępności naszych usług, udokumentowanego certyfikatem ISO/IEC 27001:2013, potwierdzonym w listopadzie 2016 roku.

Więcej informacji dostępne na stronie: https://telematics.tomtom.com

Obserwuj nas na Twitterze: @TomTomWEBFLEET

Udostępnij

Powiązane artykuły
Polscy menadżerowie: inwestycje w nowe technologie to konieczność

temu

Zwiększenie produktywności oraz przychodów ze sprzedaży to główne czynniki motywujące polskie firmy do wdrażania nowych technologii. Z kolei największą przeszkodą jest brak rzetelnych porad dla przedsiębiorstw poszukujących możliwości wprowadzania nowoczesnych rozwiązań. Takie wnioski płyną z najnowszego badania TomTom Telematics.
TomTom Telematics z wyróżnieniem Frost & Sullivan

temu

TomTom Telematics został “Firmą Roku Telematyki Flotowej” według brytyjskiej firmy badawczej Frost & Sullivan. Firma została nagrodzona za wprowadzenie innowacyjnych systemów telematycznych oraz rozwiązań do zarządzania flotą.
Dariusz Terlecki nowym Dyrektorem Sprzedaży TomTom Telematics w regionie CEE

temu

Dariusz Terlecki posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w sektorze usług B2B. Zdobywał je pracując w polskich i międzynarodowych spółkach, operujących w najważniejszych branżach gospodarki: technologicznej, BPO, contract stationary i FMCG. Specjalizuje się w budo
5 kroków do obniżenia kosztów floty

temu

Zarządzanie flotą pojazdów to wyzwanie, które wymaga nie tylko wysiłku pracowników, ale także znacznych nakładów finansowych. Istnieją jednak sposoby, aby istotnie zredukować wydatki ponoszone na ten cel. Eksperci TomTom Telematics, lidera rynku rozwiązań typu FMS (Fleet Management Solutions), opisali 5 elementów, których wdrożenie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

TEN SER ŚMIERDZI DOBRYM BIZNESEM!

Polskie mleczarnie to fenomen. Z powodzeniem poradziły sobie z rosyjskim embargo, odważnie konkurują na rodzimym rynku z zagranicznymi gigantami i z sukcesem eksportują produkty na cały świat. Dodatkowo sprzyjają im światowe trendy oraz wzrost popytu na sery*. Mimo to niewielu graczy decyduje się wyjść na rynek z ofertą dla inwestorów. Na taki krok zdecydowała się Stara Mleczarnia S.A. - producent ekologicznych serów. Korzystając ze sprzyjającej koniunktury i możliwości jakie daje crowdfunding udziałowy, spółka chce pozyskać od społecznościowego akcjonariatu  blisko 400 tysięcy złotych na rozwój.