Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki
Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o krakowski think-tank – Instytut Kościuszki. W ramach współpracy agencja zajmie się międzynarodową promocją cyberbezpieczeństwa wśród przedsiębiorców.

W ramach umowy Remarkable Ones będzie odpowiadać za opracowanie i realizację międzynarodowej kampanii platformy CYBERSEC HUB. Celem kampanii jest promocja innowacyjnych produktów i usług z zakresu cyberbezpieczeństwa oferowanych przez polskie firmy ICT. Odbiorcami kampanii będą przede wszystkim przedsiębiorcy z Czech, Słowacji Rumunii i Belgii. Działania opierać się będą o działania content marketingowe, media relations oraz influencer relations i realizowany będzie w zagranicznych mediach branżowych oraz na platformach społecznościowych.

Z ramienia agencji za działania dla klienta odpowiada Marcin Kuchno.

Do tej pory bezpieczeństwo teleinformatyczne traktowane jest jako hermetyczny temat istotny jedynie dla wysoko wyspecjalizowanych ekspertów z dużych korporacji. Jesteśmy jednak w samym środku cyfrowej rewolucji. Realizując tę międzynarodową kampanię będziemy chcieli pokazać, że ochrona przed cyberzagrożeniami to realny temat, który pośrednio lub bezpośrednio dotyka również mniejszych przedsiębiorstw

Krystian Cieślak - Remarkable Ones

Cyberbezpieczeństwo stanowi jeden z najszybciej rozwijających się sektorów rynku ICT. Szacuje się, że w 2017 roku światowe wydatki na produkty i usługi związane z zabezpieczeniem cyfrowych danych wyniosły ponad 120 miliardów dolarów. Polskie firmy informatyczne mają potencjał, aby z roku na rok zaspokajać coraz większą część globalnego zapotrzebowania w tym sektorze. Jest to możliwe tylko przy strategicznie przemyślanej i odpowiednio prowadzonej ekspansji zagranicznej. Aby im w tym pomóc, stworzyliśmy cybersechub.eu

Robert Siudak - Instytut Kościuszki

Instytut Kościuszki to wiodący pozarządowy ośrodek naukowo-badawczy o charakterze non-profit założony w 2000 r. Jego misją jest działanie na rzecz społeczno-gospodarczego rozwoju i bezpieczeństwa Polski, jako aktywnego członka Unii Europejskiej oraz NATO. Instytut organizuje między innymi coroczne Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC oraz koordynuje działania platformy CYBERSEC HUB.
Remarkable Ones to agencja dedykująca swoje usługi komunikacyjne firmom z obszaru innowacyjnych technologii i startupom. Skupia się na najbardziej poszukiwanej przez innowacyjne firmy technologiczne usługach – efektywnej komunikacji z polskimi i zagranicznymi mediami, liderami opinii oraz skutecznych działaniach content marketingowych. Wśród klientów firmy są m.in. TomTom Telematics, Beesfund.com, Brainly, Immersion, SaasGenius, MyRendi.
Kampania realizowana jest w ramach projektu „CYBERSEC in MAŁOPOLSKA - sieć zintegrowanych działań wspierających i promujących małopolskie firmy sektora ICT i budujących cyberbezpieczeństwo regionu” współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. zintegrowanych działań wspierających i promujących małopolskie firmy sektora ICT i budujących cyberbezpieczeństwo regionu” ze środków.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki_informacja prasowa.docx

docx | 47,1 KB

Pobierz
Remarkable_color_nobg.png

grafika | 11,2 KB

Pobierz
Remarkable_color_darkbg.png

grafika | 17,6 KB

Pobierz
Remarkable_color_nobg_supermale.png

grafika | 7,13 KB

Pobierz
IK.jpg

grafika | 22,4 KB

Pobierz
ik.png

grafika | 4,18 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.