Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki
Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

Opublikowany

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o krakowski think-tank – Instytut Kościuszki. W ramach współpracy agencja zajmie się międzynarodową promocją cyberbezpieczeństwa wśród przedsiębiorców.

W ramach umowy Remarkable Ones będzie odpowiadać za opracowanie i realizację międzynarodowej kampanii platformy CYBERSEC HUB. Celem kampanii jest promocja innowacyjnych produktów i usług z zakresu cyberbezpieczeństwa oferowanych przez polskie firmy ICT. Odbiorcami kampanii będą przede wszystkim przedsiębiorcy z Czech, Słowacji Rumunii i Belgii. Działania opierać się będą o działania content marketingowe, media relations oraz influencer relations i realizowany będzie w zagranicznych mediach branżowych oraz na platformach społecznościowych.

Z ramienia agencji za działania dla klienta odpowiada Marcin Kuchno.

Do tej pory bezpieczeństwo teleinformatyczne traktowane jest jako hermetyczny temat istotny jedynie dla wysoko wyspecjalizowanych ekspertów z dużych korporacji. Jesteśmy jednak w samym środku cyfrowej rewolucji. Realizując tę międzynarodową kampanię będziemy chcieli pokazać, że ochrona przed cyberzagrożeniami to realny temat, który pośrednio lub bezpośrednio dotyka również mniejszych przedsiębiorstw

Krystian Cieślak - Remarkable Ones

Cyberbezpieczeństwo stanowi jeden z najszybciej rozwijających się sektorów rynku ICT. Szacuje się, że w 2017 roku światowe wydatki na produkty i usługi związane z zabezpieczeniem cyfrowych danych wyniosły ponad 120 miliardów dolarów. Polskie firmy informatyczne mają potencjał, aby z roku na rok zaspokajać coraz większą część globalnego zapotrzebowania w tym sektorze. Jest to możliwe tylko przy strategicznie przemyślanej i odpowiednio prowadzonej ekspansji zagranicznej. Aby im w tym pomóc, stworzyliśmy cybersechub.eu

Robert Siudak - Instytut Kościuszki

Instytut Kościuszki to wiodący pozarządowy ośrodek naukowo-badawczy o charakterze non-profit założony w 2000 r. Jego misją jest działanie na rzecz społeczno-gospodarczego rozwoju i bezpieczeństwa Polski, jako aktywnego członka Unii Europejskiej oraz NATO. Instytut organizuje między innymi coroczne Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC oraz koordynuje działania platformy CYBERSEC HUB.
Remarkable Ones to agencja dedykująca swoje usługi komunikacyjne firmom z obszaru innowacyjnych technologii i startupom. Skupia się na najbardziej poszukiwanej przez innowacyjne firmy technologiczne usługach – efektywnej komunikacji z polskimi i zagranicznymi mediami, liderami opinii oraz skutecznych działaniach content marketingowych. Wśród klientów firmy są m.in. TomTom Telematics, Beesfund.com, Brainly, Immersion, SaasGenius, MyRendi.
Kampania realizowana jest w ramach projektu „CYBERSEC in MAŁOPOLSKA - sieć zintegrowanych działań wspierających i promujących małopolskie firmy sektora ICT i budujących cyberbezpieczeństwo regionu” współfinansowanego ze środków  Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. zintegrowanych działań wspierających i promujących małopolskie firmy sektora ICT i budujących cyberbezpieczeństwo regionu” ze środków.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki_informacja prasowa.docx

docx | 47,1 KB

Pobierz
Remarkable_color_nobg.png

grafika | 11,2 KB

Pobierz
Remarkable_color_darkbg.png

grafika | 17,6 KB

Pobierz
Remarkable_color_nobg_supermale.png

grafika | 7,13 KB

Pobierz
IK.jpg

grafika | 22,4 KB

Pobierz
ik.png

grafika | 4,18 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Remarkable Ones z Tomaszem Relewiczem na pokładzie!

temu

Z początkiem października do zespołu Remarkable Ones dołączył Tomasz Relewicz przyjmując rolę Partnera agencji. Relewicz będzie odpowiadał za tworzenie strategii PR i realizację projektów komunikacyjnych dla firm oraz starupów działających w obszarze technologii i innowacji.
Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

temu

Z początkiem czerwca do agencji Remarkable Ones dołączył Hubert Rączkowski, obejmując stanowisko Senior Communication Consultanta. Będzie odpowiadał za realizację projektów komunikacyjnych dla firm oraz startupów technologicznych. Hubert Rączkowski posiada ponad 7 letnie
Education First rusza z pierwszą w Polsce kampanią rekrutacyjną na Instagramie

temu

EF Education First rozpoczyna nową kampanię promocyjną skierowaną do maturzystów. W ramach działań marketingowych EF od 21 maja prowadzi rekrutację na „Testera Wyjazdów Językowych”, który wyjedzie na 4 tygodnie do Singapuru i zgarnie 5000 złotych pensji. To pierwsza w Polsce kampania rekrutacyjna przeprowadzona z wykorzystaniem narzędzia Direct Message na Instagramie. Działania zostały także oparte na Facebooku oraz przy wsparciu influencerów.
Od papierowych map do samochodów autonomicznych - historia telematyki

temu

Dziś uważamy za pewnik to, że mamy możliwość sprawdzenia naszej lokalizacji w czasie rzeczywistym, oraz to, że nasze urządzenie elektroniczne doprowadzi nas do niemal dowolnego celu. Jednak, choć trudno to sobie wyobrazić, całkiem niedawno, bo 15 lat temu najpowszechniejszą metodą nawigacyjną na drogach było korzystanie z papierowych map. Obecnie rynek rozwiązań telematycznych wart jest 3,5 miliarda dolarów rocznie. Ewolucja, jaką przeszła technologia w zakresie wykorzystania telematyki w ciągu ostatnich kilku dekad jest imponująca. Jakim sposobem GPS trafił pod strzechy? Jaka czeka nas telematyczna przyszłość?

5 rozwiązań technologicznych, które zmieniają branżę TSL

Postęp technologiczny w ciągu dwóch ostatnich dekad diametralnie zmienił otaczający nasz świat. Cyfrowa rewolucja nie ominęła również transportu, spedycji i logistyki. TSL się zmienia i nie chodzi tu tylko o nowe samochody. Zmianom ulegają przede wszystkim procesy zarządzania flotą, które dzięki digitalizacji mogą stać się dużo wydajniejsze. Oto 5 rozwiązań technologicznych, które warto wykorzystać w firmie transportowej.