THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

Opublikowany

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.

O tytuł zwycięzcy infoShare Startup Contest ubiegały się przez kilka miesięcy startupy z blisko 50 krajów. Wygrana przypadła firmie – ThinAir Water. Chociaż w finale starało się o nią aż 5 firm: Magentiq Eye, Biolumo, FinAi, Afforest4Future i ThinAir Water, tylko jedna z nich przekonała do siebie jurorów i wygrała nagrodę pieniężną, ufundowaną przez Miasto Gdańsk. Drugie miejsce przypadło firmie Biolumo, a trzecie Magentiq Eye.
20 tysięcy Euro podczas infoShare Startup Contest zaledwie początek dla Thin Air. Zwycięski startup, jak wszystkie obecne podczas infoShare, może teraz liczyć na zainteresowanie ze strony ponad 150 europejskich inwestorów obecnych na konferencji. Indywidualne spotkania z inwestorami odbywały się w formule speed dating. W tym roku odbyło się 1280 takich rozmów.
ThinAir Water - to startup, który stworzył technologię, umożliwiającą odzyskiwanie wody z ziemskiej atmosfery i uzdatnianie jej do spożycia. Więcej informacji na temat zwycięzcy jest dostępne pod linkiem oraz na stronie http://www.thinairwater.com/.

Za nami już 5 edycji konkursu infoShare Startup Contest. Mimo to, z każdą kolejną czujemy taką samą radość i satysfakcję patrząc, jak zwyciężają coraz ciekawsze pomysły. W imieniu całego zespołu infoShare gratuluję ThinAir Water nagrody i gorąco wierzę w to, że ich rewolucyjne rozwiązanie odniesie wielki sukces!

– MÓWI GRZEGORZ BOROWSKI, CEO FUNDACJI INFOSHARE.

170816_fons_mad_2017_thinair_002.jpgY Combinator Thumbnail.pngCleanTech_ThinAir_Win.pngTransparent new logo.png_DSC0117.jpg

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

temu

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

temu

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

temu

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
infoShare 2018 - otwarcie akredytacji dla mediów

temu

Informujemy o otwarciu akredytacji dla dziennikarzy zainteresowanych uczestnictwem w tegorocznej edycji konferencji infoShare 2018.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.