Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Opublikowany

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.

Organizowanie w Polsce wydarzeń na skalę europejską jest możliwe. Potwierdza to obecność na konferencji międzynarodowych ekspertów oraz startupów, które aby wziąć udział w Startup Contest, przyjechały do Gdańska z całej Europy. Rok temu marzyliśmy o tym, żeby kolejna edycja infoShare była zorganizowana z jeszcze większym rozmachem i to się udało.

- podsumowuje Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare.

-----------------
O infoShare
Największa  konferencja technologiczna i  startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój  i społeczność. Co roku pasja  organizatorów łączy tysiące ludzi  szukających platformy do zdobywania  wiedzy, networkingu i rozwoju.  Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,  menedżerowie oraz liderzy  innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare,  aby odkrywać świat technologii. Tu każdy  uczestnik znajdzie dla siebie  przestrzeń i warunki, by współtworzyć  społeczność dla swoich innowacji.  Let’s grow with technology!
INFOGRAFIKA_2_2018.png_DSC4968.jpg_DSC9234.jpg_DSC8471.jpg_DSC4090.jpg_DSC9540.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

temu

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

temu

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

temu

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
infoShare 2018 - otwarcie akredytacji dla mediów

temu

Informujemy o otwarciu akredytacji dla dziennikarzy zainteresowanych uczestnictwem w tegorocznej edycji konferencji infoShare 2018.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.