Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Kolejny rekord infoShare. Konferencja przyciągnęła do Gdańska ponad 6 tysięcy uczestników

Opublikowany

Ponad 6 tysięcy uczestników z 55 krajów, ponad 250 startupów i aż 202 ekspertów z całego świata, którzy w trakcie dwóch dni wydarzenia dzielili się swoją wiedzą na 7 scenach konferencji. Po raz dwunasty organizatorzy udowodnili, że infoShare zasługuje na miano największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej.

Organizowanie w Polsce wydarzeń na skalę europejską jest możliwe. Potwierdza to obecność na konferencji międzynarodowych ekspertów oraz startupów, które aby wziąć udział w Startup Contest, przyjechały do Gdańska z całej Europy. Rok temu marzyliśmy o tym, żeby kolejna edycja infoShare była zorganizowana z jeszcze większym rozmachem i to się udało.

- podsumowuje Grzegorz Borowski, CEO Fundacji infoShare.

-----------------
O infoShare
Największa  konferencja technologiczna i  startupowa w Środkowo-Wschodniej Europie. Stawia na technologię, rozwój  i społeczność. Co roku pasja  organizatorów łączy tysiące ludzi  szukających platformy do zdobywania  wiedzy, networkingu i rozwoju.  Deweloperzy, startuperzy, inwestorzy,  menedżerowie oraz liderzy  innowacji, marketerzy i media spotykają się na  konferencji infoShare,  aby odkrywać świat technologii. Tu każdy  uczestnik znajdzie dla siebie  przestrzeń i warunki, by współtworzyć  społeczność dla swoich innowacji.  Let’s grow with technology!
INFOGRAFIKA_2_2018.png_DSC4968.jpg_DSC9234.jpg_DSC8471.jpg_DSC4090.jpg_DSC9540.jpg

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
THINAIR WATER najlepszym startupem infoShare Startup Contest 2018! 20 tysięcy Euro nagrody pomoże im zmienić świat.

temu

ThinAir Water wygrało konkurs organizowany w ramach konferencji infoShare. Pokonali blisko 500 konkurentów i zgarnęli 20 tysięcy Euro ufundowane przez Miasto Gdańsk. Przed ThinAir Water otwarta droga do inwestycji za miliony.
RUSZA KONFERENCJA INFOSHARE 2018 – 3 POWODY DLACZEGO NIE MOŻNA JEJ PRZEGAPIĆ

temu

6 000 uczestników, 150 czołowych prelegentów z Polski i ze świata, ponad 2 500 firm i startupów z całej Europy. Już za dwa tygodnie, 22 maja w AmberExpo w Gdańsku rusza 12. edycja infoShare, największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo - Wschodniej. Rejestracja trwa.
Gdańskie spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego. Autor książki „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” wystąpi podczas infoShare 2018 i odpowie na pytania czytelników

temu

22 maja na konferencji infoShare w Gdańsku odbędzie się spotkanie autorskie Michała Szafrańskiego, poświęcone jego najnowszej książce „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00, a poprowadzi je Arlena Witt.
infoShare 2018 - otwarcie akredytacji dla mediów

temu

Informujemy o otwarciu akredytacji dla dziennikarzy zainteresowanych uczestnictwem w tegorocznej edycji konferencji infoShare 2018.

5 kroków do obniżenia kosztów floty

Zarządzanie flotą pojazdów to wyzwanie, które wymaga nie tylko wysiłku pracowników, ale także znacznych nakładów finansowych. Istnieją jednak sposoby, aby istotnie zredukować wydatki ponoszone na ten cel. Eksperci TomTom Telematics, lidera rynku rozwiązań typu FMS (Fleet Management Solutions), opisali 5 elementów, których wdrożenie pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy.