Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones
Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

Opublikowany

Z początkiem czerwca do agencji Remarkable Ones dołączył Hubert Rączkowski, obejmując stanowisko Senior Communication Consultanta. Będzie odpowiadał za realizację projektów komunikacyjnych dla firm oraz startupów technologicznych.

Hubert Rączkowski posiada ponad 7 letnie doświadczenie w branży PR. Przez ten czas pracował m.in. w agencjach Walk PR, LoveBrands Relations oraz Clear Communication Group, gdzie tworzył i wdrażał strategie komunikacyjne dla firm i instytucji z sektora nowych technologii i finansów m.in. Verbatim, Nikon, Zortrax, Macrologic, impactCEE, czy Bain & Company.

 

PR w Polsce przeżywa rewolucję. Dynamicznie zmienia się zakres oferowanych usług, narzędzia i oczekiwania klientów. Pracujemy dla firm z obszaru nowych technologii, innowacyjnych   podmiotów oraz firm w procesie zmiany więc naszym kluczowym zasobem pozostają utalentowani i kreatywni konsultanci, nastawieni na osiąganie rezultatów w zmieniającej się rzeczywistości. Tym samym, witamy Huberta na pokładzie Remarkable Ones – komentuje Krystian Cieślak, Dyrektor Zarządzający agencji

Krystian Cieślak, Dyrektor Zarządzający Remarkable Ones

W Remarkable Ones będzie odpowiedzialny za realizację projektów public relations, content marketing oraz influencer relations dla klientów agencji oraz brał udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów. Hubert jest absolwentem komunikacji społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie fan podróży z plecakiem po Europie oraz festiwali muzycznych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Hubert Raczkowski.jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
WhitePress rozpoczyna współpracę z Remarkable Ones

temu

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o platformę content marketingową WhitePress. W ramach współpracy agencja zajmie się prowadzeniem biura prasowego bielskiej firmy.
Brainly zgarnia najważniejszą nagrodę od Naspers - Founder Award

temu

Międzynarodowy koncern Naspers ponownie nagrodził przedsiębiorców i firmy z całego świata podczas Global Summit Naspers w Nowym Delhi w Indiach. W 2018 roku najważniejsze wyróżnienie - Founder Award trafiło w ręce Michała Borkowskiego, współzałożyciela Brainly - największej na świecie edukacyjnej sieci do wzajemnej nauki (peer-to-peer learning) dla uczniów, rodziców i nauczycieli.
EdTech Company NUADU Raises $1.2 M to Improve the Quality of Global Education

temu

NUADU, a company that pioneers a new, AI-supported way of the data-driven personalized learning environment, announced today that they have closed a $1.2 million funding round from Luma Ventures.
Zmieniają światowy rynek edukacji i właśnie pozyskali 4,5 miliona złotych inwestycji

temu

Komputery oraz urządzenia przenośne wyposażone w dostęp do internetu zrewolucjonizowały nasze postrzeganie świata. Zrewolucjonizowały także sposób, w jaki możemy się uczyć i przyswajać wiedzę. Udowadnia to NUADU, polska firma z Trójmiasta, która w szybkim tempie przekształca się z lokalnego start-upu w globalnego gracza na międzynarodowym rynku technologii edukacyjnych – i która właśnie pozyskała 4,5 mln złotych na rozwój od funduszu Luma Ventures, inwestującego w innowacyjne spółki technologiczne.