Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones
Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

Hubert Rączkowski dołącza do zespołu Remarkable Ones

Opublikowany

Z początkiem czerwca do agencji Remarkable Ones dołączył Hubert Rączkowski, obejmując stanowisko Senior Communication Consultanta. Będzie odpowiadał za realizację projektów komunikacyjnych dla firm oraz startupów technologicznych.

Hubert Rączkowski posiada ponad 7 letnie doświadczenie w branży PR. Przez ten czas pracował m.in. w agencjach Walk PR, LoveBrands Relations oraz Clear Communication Group, gdzie tworzył i wdrażał strategie komunikacyjne dla firm i instytucji z sektora nowych technologii i finansów m.in. Verbatim, Nikon, Zortrax, Macrologic, impactCEE, czy Bain & Company.

 

PR w Polsce przeżywa rewolucję. Dynamicznie zmienia się zakres oferowanych usług, narzędzia i oczekiwania klientów. Pracujemy dla firm z obszaru nowych technologii, innowacyjnych   podmiotów oraz firm w procesie zmiany więc naszym kluczowym zasobem pozostają utalentowani i kreatywni konsultanci, nastawieni na osiąganie rezultatów w zmieniającej się rzeczywistości. Tym samym, witamy Huberta na pokładzie Remarkable Ones – komentuje Krystian Cieślak, Dyrektor Zarządzający agencji

Krystian Cieślak, Dyrektor Zarządzający Remarkable Ones

W Remarkable Ones będzie odpowiedzialny za realizację projektów public relations, content marketing oraz influencer relations dla klientów agencji oraz brał udział w pozyskiwaniu nowych kontraktów. Hubert jest absolwentem komunikacji społecznej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie fan podróży z plecakiem po Europie oraz festiwali muzycznych.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Hubert Raczkowski.jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Education First rusza z pierwszą w Polsce kampanią rekrutacyjną na Instagramie

temu

EF Education First rozpoczyna nową kampanię promocyjną skierowaną do maturzystów. W ramach działań marketingowych EF od 21 maja prowadzi rekrutację na „Testera Wyjazdów Językowych”, który wyjedzie na 4 tygodnie do Singapuru i zgarnie 5000 złotych pensji. To pierwsza w Polsce kampania rekrutacyjna przeprowadzona z wykorzystaniem narzędzia Direct Message na Instagramie. Działania zostały także oparte na Facebooku oraz przy wsparciu influencerów.
Od papierowych map do samochodów autonomicznych - historia telematyki

temu

Dziś uważamy za pewnik to, że mamy możliwość sprawdzenia naszej lokalizacji w czasie rzeczywistym, oraz to, że nasze urządzenie elektroniczne doprowadzi nas do niemal dowolnego celu. Jednak, choć trudno to sobie wyobrazić, całkiem niedawno, bo 15 lat temu najpowszechniejszą metodą nawigacyjną na drogach było korzystanie z papierowych map. Obecnie rynek rozwiązań telematycznych wart jest 3,5 miliarda dolarów rocznie. Ewolucja, jaką przeszła technologia w zakresie wykorzystania telematyki w ciągu ostatnich kilku dekad jest imponująca. Jakim sposobem GPS trafił pod strzechy? Jaka czeka nas telematyczna przyszłość?
Lekcje po lekcjach: Niemal połowa polskich uczniów uczęszcza na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

temu

Niemal połowa polskich uczniów (47%) uczęszcza na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Co dziesiąty badany (11%) poświęca im ponad 8 godzin tygodniowo, a co trzeci (35%) uczęszcza na nie również w weekendy. Dominuje nauka języków obcych. Dodatkowa edukacja jest najpopularniejsza wśród uczniów szkół podstawowych (55%) oraz mieszkańców średniej wielkości miast do 200 tys. mieszkańców (52%).
Remarkable Ones dla Instytutu Kościuszki

temu

Grono klientów Remarkable Ones powiększyło się o krakowski think-tank – Instytut Kościuszki. W ramach współpracy agencja zajmie się międzynarodową promocją cyberbezpieczeństwa wśród przedsiębiorców.

Bezpieczne dziecko na wakacjach – dzięki aplikacji polskiego startupu będziesz wiedział z kim rozmawia Twoja pociecha

Datarino, wrocławska firma technologiczna stworzyła aplikację, która rozpoznaje dzwoniące numery. Jak podkreślają jej twórcy, może ona być również wykorzystana jako narzędzie do ochrony najmłodszych. Dzięki niej dzieci mogą uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, a rodzice zmniejszyć ryzyko, że ich dziecko padnie ofiarą przestępstwa na tle seksualnym.