5 rzeczy, które zmarnowały Polakom tegoroczne wakacje

5 rzeczy, które zmarnowały Polakom tegoroczne wakacje

Wakacje się skończyły! Bateryjki naładowane? Nie?! Lato może być najeżone przeszkodami, kłopotami, rozczarowaniami, przekleństwami i masą innych rzeczy, które tylko czekają na to, aby nam zepsuć humor. My, Polacy, coś o tym wiemy.

Bateryjki naładowane po wakacjach?

Bateryjki naładowane po wakacjach?

Twórcy aplikacji Haterick, służącej do anonimowego dzielenia się tym co nas irytuje najbardziej, przygotowali listę pięciu spraw, które najczęściej przeszkadzały nam w te wakacje:

1. FATALNA POGODA

Słońce - źle, deszcz - jeszcze gorzej

Słońce - źle, deszcz - jeszcze gorzej

W kwestii pogody nam, Polakom, trudno dogodzić. To rzecz, która nas wkurza w zasadzie przez cały czas. W te wakacje zdecydowanie przeszkadzały nam zbyt wysokie temperatury. Jednak gdy tylko przyszło ochłodzenie... natychmiast zaczęliśmy narzekać na brak ciepła. Gdy świeciło słońce, było nam za gorąco, a jak padały deszcze  - tęskniliśmy za upałami. Tak naprawdę potrafiliśmy skarżyć się na to, że jest za zimno i za gorąco w tym samym czasie!

2. CIĄGLE GRANE SZLAGIERY MUZYCZNE

Znowu to Despacito...

Znowu to Despacito...

Muzyka łagodzi obyczaje? Sądząc po wpisach użytkowników aplikacji, to powiedzenie chyba odchodzi do lamusa. Bardzo częstym tematem wpisów był hit zeszłego lata czyli Despacito. Utwór portorykańskiego wokalisty można było usłyszeć wszędzie również w tym roku - nad morzem, w górach i w słuchawkach osoby siedzącej obok nas w autobusie.

3. UCIĄŻLIWE REMONTY

Wakacyjny atrybut sąsiada? Wiertarka w ręku!

Wakacyjny atrybut sąsiada? Wiertarka w ręku!

Mało rzeczy tak denerwuje Polaków podczas urlopu jak hałas zza okna, czy pobudka odgłosem młotka zza ściany. Sąsiedzkie remonty drażniły nas tym, że były za głośne oraz trwały od świtu do późnej nocy. Wkurzały  nas jednak również prace remontowe prowadzone w naszych własnych mieszkaniach. Głównym winowajcą najczęściej okazywali się opieszali robotnicy i przesuwający się termin zakończenia prac.

4. PROGRAMY TELEWIZYJNE WĄTPLIWEJ JAKOŚCI

I znowu to samo...

I znowu to samo...

Wakacje to nie tylko wypoczynek nad morzem, ale również okazja do częstszego oglądania telewizji. Jak się jednak okazuje, to również stanowiło nie lada powód do irytacji. Jak co roku stacje telewizyjne serwowały nam powtórki ulubionych programów i seriali. Powszechnie narzekaliśmy więc na wątpliwą jakość programów, brak ciekawych filmów i seriali oraz zbyt długie bloki reklamowe.

5. ŚWIADOMOŚĆ UPŁYWAJĄCEGO CZASU

Wakacje, wakacje i po wakacjach

Wakacje, wakacje i po wakacjach


Pomimo długiej listy zarzutów pod adresem wakacji, generalnie uważamy, że mogłyby one trwać wiecznie. Jednak nawet sama świadomość upływającego czasu potrafi skutecznie popsuć nam w tej kwestii humor. Przed wakacjami narzekamy na to, że jeszcze się one nie rozpoczęły. Kiedy już wreszcie nadejdą, przeraża nas, że mamy coraz mniej czasu na odpoczynek. Gdy wakacje zbliżają się do końca, następuje prawdziwe apogeum lamentów.

Haterick to aplikacja stworzona przez wrocławskie studio RinoApps, wchodzące w skład portfela produktowego Grupy Datarino. Celem jej twórców było stworzenie miejsca, w którym użytkownicy mogą anonimowo dzielić się swoimi doświadczeniami oraz rozmawiać o swoich problemach. w lipcu i sierpniu użytkownicy opublikowali w niej 32 693  posty.
Załączniki

Pobierz wszystkie

2018_09_11_5 rzeczy, które zmarnowały Polakom wakacje.docx

docx | 1,18 MB

Pobierz
wieczne_wakacje_na_co_narzekali_Polacy_Haterick.JPG

grafika | 75,4 KB

Pobierz
przeboje_na_co_narzekali_Polacy_Haterick.JPG

grafika | 64 KB

Pobierz
pogoda_na_co_narzekali_Polacy_Haterick.JPG

grafika | 77,8 KB

Pobierz
remonty_na_co_narzekali_Polacy_Haterick.JPG

grafika | 83,5 KB

Pobierz
powtórki_w_TV_na_co_narzekali_Polacy_Haterick.JPG

grafika | 56,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
4 powody, dla których Twoja firma powinna zainwestować w analitykę Big Data

Z raportu firmy KPMG wynika, że, dzięki analizie Big Data, 8 na 10 przedsiębiorstw lepiej rozumie potrzeby i preferencje klientów. Do czego firmy wykorzystują tę wiedzę? Jednym z najważniejszych obszarów jest marketing. Jak podkreślają eksperci, to właśnie dzięki informa
Polska firma depcze po piętach gigantom branży gamingowej

Gry na smartfony ściągamy na potęgę. Jak wynika z najnowszych badań firmy analitycznej Sensor Tower, tylko w pierwszej połowie bieżącego roku wartość rynku aplikacji mobilnych na świecie sięgnęła blisko 35 mld dolarów.  Za tę kwotę Polska mogłaby kupić 500 samolotów F-16 lub 15 tys. sztuk najdroższego seryjnego samochodu świata - Bugatti Veyron. Z tego trendu postanowiło skorzystać wrocławskie studio developerskie RinoApps. Znalazło się ono wśród największych firm, których gry ściągają na smartfony Polacy.
Bezpieczne dziecko na wakacjach – dzięki aplikacji polskiego startupu będziesz wiedział z kim rozmawia Twoja pociecha

Datarino, wrocławska firma technologiczna stworzyła aplikację, która rozpoznaje dzwoniące numery. Jak podkreślają jej twórcy, może ona być również wykorzystana jako narzędzie do ochrony najmłodszych. Dzięki niej dzieci mogą uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, a rodzice zmniejszyć ryzyko, że ich dziecko padnie ofiarą przestępstwa na tle seksualnym.
Aż 60 proc. budżetów marketingowych trafia do internetu

WhitePress zbadał polski rynek e-marketingu
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.