Remarkable Ones z Tomaszem Relewiczem na pokładzie!

Remarkable Ones z Tomaszem Relewiczem na pokładzie!

Z początkiem października do zespołu Remarkable Ones dołączył Tomasz Relewicz przyjmując rolę Partnera agencji. Relewicz będzie odpowiadał za tworzenie strategii PR i realizację projektów komunikacyjnych dla firm oraz starupów działających w obszarze technologii i innowacji.

Tomasz Relewicz ostatnie 11 lat pracował w Hill+Knowlton Strategies prowadząc działania komunikacyjne dla wielu międzynarodowych firm i marek technologicznych takich, jak m.in. Facebook, Huawei, Spotify, Samsung, NetApp, CI Games. Koordynował kampanie PR w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. W Remarkable Ones będzie wykorzystywał swoje główne obszary kompetencyjne czyli kreację oraz wdrożenia strategii komunikacyjnych dla innowacyjnych i technologicznych projektów w pracy z klientami nowej agencji. Jednocześnie wraz z właścicielami Remarkable Ones Krystianem Cieślakiem i Magdaleną Grabalą będzie rozwijał zespół i jego kompetencje, a także pozyskiwał nowych klientów.

„Z Tomkiem pracowaliśmy w Hill+Knowlton Strategies kilka lat temu, gdy szlifował swój warsztat w prężnie działającym zespole technologicznym. Przez lata także śledziliśmy sukcesy Tomka i jego zespołu np. liczne nagrody: Sabre 2015 Gold Award, Magellan Awards, Złote Spinacze czy Protony. Dlatego łatwo przyszło nam podjęcie decyzji o współpracy z nim. Doskonale wpisał się w nasz obszar działalności. Widzieliśmy także, że praca ze startupami, na której fokusuje się Remarkable Ones, był tym co go zwyczajnie „kręciło”. – przekonuje Grabala. „Udało nam się przekonać Tomka, aby wskoczył na pokład Remarkable Ones. Wspólnie mamy ambitne plany i duże apetyty jeśli chodzi o obsługę komunikacyjną podmiotów z branży technologicznej" – dodaje Cieślak.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Tomasz_Relewicz_Remarkable_Ones.jpg

grafika | 10,5 MB

Pobierz
Tomasz_Relewicz_w_Remarkable_Ones.pdf

pdf | 313 KB

Pobierz
Tomasz_Relewicz_w_Remarkable_Ones.docx

docx | 31,2 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.