PROFILAKTYKA RAKA W POLSCE: KOBIETY NIE CHCĄ SIĘ BADAĆ!

Nowotwory w Polsce to druga najczęstsza przyczyna zgonów. Z najnowszych danych Krajowego Rejestru Nowotworów (styczeń 2021 r.) wynika, że rocznie diagnozuje się chorobę u prawie 170 tys. osób, umiera ok. 100 tys. pacjentów, a około milion żyje ze zdiagnozowaną chorobą.
KIERUNEK ZDROWIE: RZĄD Z NOWĄ STRATEGIĄ

BEZPŁATNE BADANIA DLA POLAKÓW PO 40 ROKU ŻYCIA I WSPARCIE PROFILAKTYKI. RZĄD PRZEDSTAWIŁ STRATEGIĘ ODBUDOWY ZDROWIA PO PANDEMII. PROBLEMEM SĄ PAKIETY.
KRAJOBRAZ PO PANDEMII: POLACY CHCĄ LECZYĆ SIĘ Z DOMU. ZAPŁACI NFZ.

Ograniczony dostęp do służby zdrowia w pandemii zmienił mentalność Polaków w zakresie korzystania z usług medycznych. E-recepty i e-wizyty zagościły u nas na dobre i Polacy nie chcą z nich rezygnować, pomimo luzowania restrykcji sanitarnych. NFZ potwierdził, że teleporad...
ZDROWIE JAK JEDZENIE - POLACY NA POTĘGĘ ZAMAWIAJĄ BADANIA DO DOMU I BIURA

Blisko pół miliona badań laboratoryjnych i testów oraz blisko 160 tysięcy Polaków przebadanych w domach i biurach. uPacjenta - pierwszy na świecie smart lab rośnie w zawrotnym tempie, rewolucjonizując rynek usług medycznych i profilaktyki zdrowia w Polsce.
ZDROWIE Z DOSTAWĄ - POLACY POKOCHALI NOWY TREND

Badania, jak jedzenie - na potęgę zamawiamy do domu i biura. Blisko 50 tys. badań i testów krwi miesięcznie wykonuje uPacjenta - pierwszy na świecie smart lab, który dojeżdża do klientów. Trend “zdrowia z dostawą” wzmocniła pandemia.